Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szóltók a paranormal.hu...

The Lizah Reloading kérdése:

Mit szóltók a paranormal.hu megújúlt külsőjéhez? Jobb lett vagy nem?

Figyelt kérdés

Megújújt külsőben a kedvenc ezotérikus oldalunk, képzeljétek el ! :-O


Régen konzervatív, de komoly fekete háttér volt sárga betűkkel, kb ilyen ha nem emlékeztek rá illusztráció : [link]


Most meg babkék színű : [link] Ez szolídabb szín és inkább az ufómagzin papíralapú lapra emlékeztet. Ez vidámabb, de kevésbé komoly színvilágú


Neked mi a véleényed ? Számít a külső ? Belül változott?



2013. aug. 23. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Szerintem a külső nem számít.

Belül se változott sokat

2013. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen jobban tetszett, ez amúgy is titokzatos, rejtélyes dolog, és ezért a sötét szín jobban illett rá :)
2013. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a logó béna(ez a szürke golyó), én ezt levenném inkább és csak a szöveg, ha nincs jobb. meg nekem oldalt a fülek furák. amúgy jól néz ki.
2013. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Az UFÓK már a spájzban vannak!
2013. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 x) ***** válasza:
53%

A külső nem számít. Emlékezzetek vissza inkább, hogy mennyi idióta és abszurd kérdést köszönhettünk eddig ennek a csodálatosan ésszerű oldalnak. "Komoly bizonyítékok", "nagyszerű" megfogalmazás, "valóságon alapuló" cikkek, "érett" szerkesztők és olvasók. Ezt nem tudja megváltoztatni az új külső.

(Figyelem! Ez a válasz nagy mértékben tartalmazott iróniát és hamis állításokat. Ha Ön ezt nem tudja értelmezni, kérem hagyja figyelmen kívül a válaszomat. Köszönöm.)

2013. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!