Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Átok ül rajtam, mert nekem...

Átok ül rajtam, mert nekem eddig semmit sem sikerült elérnem és semmi nem úgy alakult, ahogy szeretném?

Figyelt kérdés
Utálom a családomat, utálom, ahol élek, mert nagyon sokat költöztünk, engem se szeret senki, folyamatosan csak kihasználnak, és még én vagyok a szemét, ettől meg még akkor van bűntudatom, pénzünk sincs, apám alkoholista, önző, gonosz, hazug ember, az anyám meg idegbeteg hisztérika, aki mindenbe beleszól, nincsen igazi barátom se, mert nekem is teljesen kikészültek az idegeim, a problémáimon kívül nem igazán tudok másról beszélni, depis vagyok stb... Már nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy átok van rajtam, valaki tudja, hogy, hogyan vehetném ezt le? S.O.S
2013. aug. 25. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van rajtad átok. Úgy hívják, hogy Önátok! Ha utálsz mindent ami az életedben van és negatívan állsz mindenhez, hogyan várod azt, hogy valami pozitív dolog történjen veled? A kettő összeegyeztethetetlen! Próbálj meg először magaddal tisztába jönni és minden jobb lesz. Nézd meg a Titok című filmet. (Nekem ez szokott segíteni, ha nagyon szar napjaim vannak.)Fel a fejjel! ;-)
2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kapod, amit adsz! Ennyi!
2013. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Titok, Louise L. Hay - Éld az életed, The Compass - Az iránytű, stb. Ezek tényleg segítenek :)
2013. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 David82 ***** válasza:

Tudok ajánlani neked egy könyvet, ami hasznos: Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Nagyon hasonlít a Titok filmhez, és információkkal lát el, hogyan teheted szebbé az életedet.

Remélem, hasznodra válik.

2013. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak atok lehet az oka, hanem a hetediziglen is.


Ket szemelyt ajanlok neked segitsegul.


Az egyik, Hajdu Laura, lelekgyogyasz, lato:


https://www.youtube.com/watch?v=f4WomkggyNc


A masik, Kassai Csilla, motivacios trener,lelekgyogyasz:


https://www.youtube.com/watch?v=8kYzHhWqEu8


Minden jot!

2014. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!