Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az emberi...

Mi a véleményetek az emberi játszmákról? Hogyan lehetne felnyitni azok szemét, akik még benne vannak?

Figyelt kérdés
A vallató, zárkózott, szegény én, megfélemlítő típusú játszmákra gondolok. Számomra egyre unalmasabbak, és nem szeretnék részt venni ezekben. Néha azonban, nem tudom, hogy hogyan is reagálhatnám le helyesen őket, miként léphetnék ki. Másrészt, szeretném a barátom figyelmét felhívni ezekre, hiszen egy teljesen őszinte, játszma mentes kapcsolatot szeretnék, de nem tudom, hogy hogyan is lehetne ezt a figyelmébe ajánlani, ő annyira nem vevő az ilyesmire...Esetleg valami tipp, vagy van hasonló tapasztalatotok?
2013. aug. 30. 23:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Valóban mindenki eldöntheti hogyan szeretne élni.Viszont az,hogy úgy is lesz,önbecsapás. Az élet milliószor komplettebb,mint egy sakkjátszma. Itt minden összefügg mindennel. Nem akarlak lebeszélni erről a szélmalomharcról,mert úgysem tudnálak. Tenni fogod,mig magad is rájösz: hiábavaló.

Azért egy dolgot mégis megemlítek: Gondolod,hogy aki szembetalálkozott egy másik autóval,mitől nyomorúltul kellett élnie évekig,gondolod,hogy ezt tervezte be magának? Ugyanmár...

2013. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 BlackSword ***** válasza:
2013. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A szelet nem irányíthatod,de a vitorlát hozzáigazíthatod.
2013. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!