Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lancolhatnam magamhoz...

Hogyan lancolhatnam magamhoz az embereket, hogyan lehetne vonzo a szemlyisegem, hogy legyenek barataim?

Figyelt kérdés

Elegge elmaganyosodtam es szeretnek baratokat,de nem igazan jon ossze,de szeretnek ezen valtoztatni. :)


Ha tudnatok segiteni azt megkoszonnem.:)



2013. szept. 6. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ne akarj magadhoz láncolni senkit.... Mert azt kellene elérni, hogy valaki önszántából legyen veled.

Kezdetnek olvasd el Müller Péter Szeretetkönyvét, utána az Örömkönyvet, és majd a Boldogság című könyvét.

Ezek nagyon sokat segítenek.

2013. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

*Hogyan lancolhatnam magamhoz az embereket,*


Addig mig ez a kérdés kijön ki bír jönni belőled, ne várj változást.

2013. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koszonom. :) nem szo szerint gondoltam a magamhoz lancolast hanem ugy hogy onszantukbol tapadjanak ram az emberek.:)
2013. szept. 6. 16:31
 4/14 A kérdező kommentje:
marmint az elsonek irtam amit irtam...
2013. szept. 6. 16:32
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de ez átfogalmazva sem hangzik jobban. Azt hiszem, a probléma az emberekhez való hozzáállásoddal lehet.

Pl. az első gondolatom a kérdésed és a kommented alapján, hogy nagyon önző vagy. Lehet, hogy nem így van, de akkor is annak tűnik...

2013. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5os Valaszolo:a kommentedbol egyertelmuen latszik,h nem ismersz es nem tudod milyen vagyok ugyh egyaltalan nem adok a kotekedo a velemenyedre...


aki tud segitokesz,jo indulatu valaszt irni az irjon. :) koszonom.:)

2013. szept. 6. 16:53
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
5 Nálad a pont, ment a zöldkéz neked.
2013. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Itt 5-ös: teljesen jó szándékból írtam, nem kötekedésből. Most már önzőnek ÉS hisztisnek is tűnsz. Szerinted miért nem akarnak veled barátkozni? De most komolyan, nem gondolod, hogy a hiba benned lehet? Gondolod, hogy mindenki másban van a gond, hogy nem akarnak barátkozni veled?
2013. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Mágikus hülyeségekkel nem lehet semmit elérni. Neked kell azért tenned, hogy barátaid legyenek. Legyél nyitott az emberekkel szemben, ne viselkedj bunkón, ne utasítsd el ha elhívnak valahova és megletod, hogy lesznek barátaid.
2013. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
5-ösnek teljesen igaza van, lehet benned van a hiba. Próbálj magadba nézni, és a rossz tulajdonságokon változtass!
2013. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!