Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elszívhatja valaki az energiám...

Elszívhatja valaki az energiámat, úgy hogy beteggé tesz?

Figyelt kérdés
Egy ideje több ember társaságában tapasztalom ezt, sajnos a férjem közelében is érzem a negatív energiát.A munkahelyemen viszont minden oké, semmi bajom. A közeli boltban, és itthon kezdődnek a kellemetlen tünetek: szédülés, fejfájás, hányinger, idegesség, gyomorfájdalom, stb. Fáradékonyabb vagyok, mintha kiszívták volna belőlem az életkedvemet is.

2013. szept. 6. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet.
2013. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szívom el neten keresztül:D
2013. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet az hogy ezek a sötét mágikus negatív energiák nem léteznek?

Valószínüleg egyébként a férjedtől távolodsz. Próbáld megkedvelni.

2013. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen.


Főleg ha tudatosan csinálja ezos technikával, és még mágiát is.

2013. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha bebeszéled magadnak ezt a hülyeséget, csak akkor létezik.

A tüneteik valamilyen egészségügy problémára utalnak, vagy pszichikai alapúak.

Vizsgáltasd ki magadat.

2013. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te nem fogadsz el dolgokat.A világ tükör,amit másokban látsz az magadban van.

Hányinger gyomorfájdalom.

Biztosan hallottad már azt a népi mondást,hogy nem veszi be a gyomrom,és a hányinger is erre utal.


Azt tudom,hogy mindig magamnál kell megvizsgálni mi lehet az ok,hogy én mit teszek,vagy mit nem teszek.

Mert a testi tünetek jelzik,kifejezik a lelkünk állapotát.És a test mint edénye a léleknek,el is szenvedi a lélek hibáit ferdeségeit.

Ezért jó imádkozni,és kérni az Isten kegyelmét védelmét,mert erőt kapunk ez által.:)

2013. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha az illetö kiabal veled, veszekszik, kötekedik. Szo nelkül nem megy. Nekem az apam ilyen. Nem lehet vele kibirni egy helyisegben, mert annyit kötekedik, szidalmaz, erzem, ahogy kisziv belölem mindent.
2013. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nálam is ez van, sőt, a férjemnél is, ha nem dolgozik, itthon van, folyton fáj a feje, én meg csak szimplán depressziós hangulatban, mélyponton, erre a migrén már csak hab a tortán, ha van. Nincs velünk rendben minden, gondjaink vannak, én is arra gondolok, tudat alatt a rossz környezet és a benne tapasztalt feszültség szív le minket már előre. A tudat alatti szorongás is komoly pszichoszomatikus tüneteket tud produkálni, valamin változtatnod kell. Veletek minden rendben?
2013. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Soha nem hittem az efféle energiaátadásos baromságokban.

18 évi házasság után eljöttem hazulról és soha többé nem mentem vissza. Otthon mindig rosszul éreztem magam, fizikailag és lelkileg is kikészültem. Állandóan az öngyilkosság gondolatával voltam tele. Most tizenöt éve élek lelki nyugalomban, boldogságban. És már jóideje gondolkozom a változáson. Szerintem, ez az életenergia elszívás, ez valós. De nem csak személyek szívhatják el az energiát, hanem a környezet, a ház, ill. én megfordítanám a dolgot. Ahhoz, hogy élni létezni tudjunk, a környezetünkből mi magunk veszünk fel energiát. Ha környezetünkben kevés ez az energia, akkor rosszul érezzük magunkat. Megfájdul fejünk, elveszítjük étvágyunkat, kiújul lumbágónk stb. Egyszóval elveszítjük a szerencsénket. Ha ilyen környezetben élünk, előbb utóbb elveszítjük életkedvünket.

2013. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A Fekete ***** válasza:
Először mindenképp vizsgáltasd ki magad. A perforált vakbelet sem ráolvasással szokás kezelni.
2013. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!