Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi okozta a...

Szerintetek mi okozta a "Bloop"-ot?

Figyelt kérdés
a csendes-óceán antarktiszhoz közeli részén "hallották". állítólag 5000 km-es körben észlelték..... mi okozhatta? (értelmes válaszokat kérek)

2013. szept. 14. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Atlantisz hangja volt. Még nem sűllyedt el teljesen. A földi tektonikai lemez csúszkál és fokozatosan temeti alá az országot. Valószínűleg egy vár roppanásának a hangja volt.
2013. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van......de az is lehet hogy egy hatalmas lény volt az. köszi a választ
2013. szept. 14. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tektonikus mozgás lehet a háttérben. Az egész tengerfenék ott egetlen lemez ami ázsia felé megy és a Mariana-ároknál bukik a köpeny alá. Mint egy futószalag. A bloop kreatúrát csak hangradarral és sokszorosan felgyorsított lejátszás mellett lehet meghallani.
2013. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rákerestem az ilyen furcsa hangokra és ezt találtam :

Julia-egy hirtelen elmélyülő hang, igazán nem hasonlít a szépséges juliára.

Train-mintha egy hatalmas vonat robogna át a csendes-óceánon

Slow Down-egy állandóan mélyülő/halkuló hang

Unsweep-mintha egy tenger alatti bázis védelmi rendszerének szirénája szólna

Whistle-egy hang amiben az a legijesztőbb hogy csak egy hidrofon érzékelte



ezek a hangok nem jéghegy leszakadásától származnak, hanem valami mástól.... valamitől, ami él.

2013. szept. 14. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Befingott a vízbe a Yeti.
2013. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!