Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol tudom online elolvasni...

Hol tudom online elolvasni Adamus Saint German "Éld meg istenséged" c. könyvét?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 00:29
 1/8 anonim válasza:
31%
Például fotelben.
2013. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarod elolvasni, mit vársz belőle magadnak? milyen információt? S miből gondolod hogy az amit írt igaz is?
2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen értelmes kommentek, mi a fenének gépeltek be ilyen hülyeségeket?
2013. szept. 27. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért kérdező mi volt a kérdésemben a hülyeség? Egy kalandor könyvét akarod ismerni, egy hazudozónak, egy szélhámosnak-- talán tőle akarsz megtanulni miképp kell meditálni? vagy más szélhámosságát miképp tanulhatod meg megélni a 300 éves kort talán, mert a születési idejét mindenki előtt letagadta, és mindig másnak adta ki magát.


ezen mit se változtat az, hogy egy grófi fattyú volt legfeljebb nem kellett kölcsönkérnie- hazug, szélhámos, csavargó volt.

2013. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Meditálni megtanultam.

A könyvet pusztán kíváncsiságból olvasnám el. Miért, te mindent elhiszel amit olvasol? Csupán érdekel. Ez a nagy válasz.

2013. szept. 30. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy meditálni megtanultál és az is ha nem hiszel mindent el, de azért érdemes elolvasni amit csak találunk legalább belenézni, hátha tartalmaz valami ésszerűt is, amit érdemes tovább gondolni.
2013. okt. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami,- mire jutottál a meditációval, meddig?
2013. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a 00:45-ös kérdésedre válaszolva: hát ez az! :) Pont ezért szeretném elolvasni.
2013. okt. 4. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!