Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban létezik online ingyen...

Valóban létezik online ingyen jóslása az EZO műsornak? Valóban nem kell fizetni a regisztrációért sem?

Figyelt kérdés
Már keresgéltem erről a neten, de konkrétan nem találtam meg, hogy a regisztráció is ingyenes volna. Köszike a válaszokat :)
2012. jún. 11. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze.

A Húsvéti Nyuszi voltam, sziasztok!

2012. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ingyen, még annak sem, aki hinni akar benne. Ha minden az ölünkbe hullana, nem gályáznának sokan, és tönkremenne minden cég és az emberek kizsigerelésére szánt műsor.
2012. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van ingyen jóslás ! Regiért sem kell fizetni és válogatni is tudsz. Én is jósóltattam ott és bejött, nagyon kedvesek a jósok
2012. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még a jobbik eset, amikor legalább fizetni nem kell haszontalan agyrémekért. Azért inkább ne fordulj jóshoz, a baj az velük, hogy azt hiszik az emberek ugyanolyan hülyék mint ők....
2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Még a jobbik eset, amikor legalább fizetni nem kell haszontalan agyrémekért"


Te hol kapsz a mai világban szolgáltatást vagy terméket a boltban ingyen ? Még egy darab kiflit sem, hs száraz vagy lejárt sem !

2012. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Csak azt mondtam még mindig jobb ha valamki megállít a sarkon és ingyen jósol neked, mint ha még le is húznak egy ilyen hülyeséggel :)
2012. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Napkiraly ***** válasza:
felhívod őket és kész! Ingyen van, csak a telefont kell kifizetned
2012. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azon gondolkodtam, hogy akit annyira duhit, zavar, idegesit a joslas es hasonlo temak, vajon mit keres az ezoteria alatt?
2013. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!