Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy menjek asztrálutazásra?

Hogy menjek asztrálutazásra?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon fontos! kérlek válaszoljatok. én nagyn szeretnék asztrálutazásra menni de nem tudom hogy kell.csomó módszert olvastam általban ugye hogy feküdni kell utna nem tudsz mozdulni és ha tudsz megmozdulsz és ki szakadsz a testedből. na de kérlek mondjátok hány percetkel várni hogy elkezdődjön mert és kb 20 percigcsináltam és nem sikerült meg egy kék fejü navi szerűséget láttam amint felém hajolt ezért megijdtem és kinyitottam a szemem. de lécci mondjátk meg hogy mennyit várjak és kb hányadszorra fog sikerülni? am szeretném nagyon egyértelmú ki olyan hülye hogy nem akarja ezt az érzést lebeghetsz nem fáj semmi nem idegesít ésnagyon nagy sebességgel repülhetsz az égen és az emberek ég nem is látnak. tyűűűűű hűt királyság! :D nagyon megköszönnék egy választ.

2013. szept. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Asztrálisan minden éjjel utazol.

Csögyal Namkhai Norbu - Álomjóga és a természetes fény gyakorlata

Nekem ezzel a könyvel sikerült, másodjára. Egyszer volt egy testen kívüli élményem is, tőle.

Lényege, meditálsz behunyod a szemed és virtualizálsz egy Á betűt fényből a mellkasodon és közben zümmögöd magadban Áhhh. Gyakorolgatod.

Majd este megpróbálsz elaludni úgy, hogy vizualizálod fényből az Á betűt a mellkasodon.

De inkább olvasd el a könyvet.

2013. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kalandozni akarsz mi?


nagy kaland vakon és meztelenül fejest ugrani az asztrál térbe semmittudással felvértezve.


Hajrá!


félre az oltást,

tanulj meg rendesen álmodni.

egy-két év és fog menni ha rendesen gyakorolsz!

2013. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
38%
Útlevelet, meg három napi hideg élelmet vigyél...
2013. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Megszakítjuk adásunkat egy fontos közleménnyel:Képzelet földét lerohanták a gonosz képzeletbeli lények.


A területet lezárták a nyilvánosság előtt.Az eddigi felderítési próbálkozások kudarcot vallottak,ugyanis mikor a Csillagkapuból ismeretes Kurt Russellt

beküldtük a Fantázia Portálon keresztül Képzelet földére,ott megerőszakolták a karácsonyi állatkák.

Megerősítetlen hírszerzések szerint az Amerikai Egyesült Államok nukleáris fegyvert akar ledobni a képzeletünkre.


videók a helyszínről: [link]

2013. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj tudatos álmodással. 100%, hogy működik: tudatos-alom.hu


Amúgy viták folynak arról is, hogy a tudatos álmodás egy formája-e az asztrális projekció, vagy sem. Vagy fordítva.


A türelmetlenséged pedig tedd félre, mert ez meg fog akadályozni mindenben. Gyakorlás, gyakorlás, és még több gyakorlás.

2013. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de bakkjer 2 fajta asztrálutazás van és én nem arra gondoltam hogy abba a dimenrióba hanem kijönni a testemből én úgy értettem. és már tudoik tudatosan álmodni
2013. szept. 23. 15:25
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem írok helyesen csak kapkodtam
2013. szept. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!