Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most én vagyok a hülye vagy...

Most én vagyok a hülye vagy ezek igaziak? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Minden este felkelek 1óra körül és alakokat látok a szobámba, én tudom, hogy nincsenek ott mert már próbáltam lefényképezni őket és nincsennek a képen, valamint ha rájuk nézek elfordítják a fejüket nem látom az arcukat és ha megakarnám érinteni őket elmennek előlem :S általában 3an szoktak bent lenni 2 nő és 1 férfi! Nem hiszek a szellemekben de látom ezeket az "embereket" viszont tudom h nincsennek ott. Milyen orvoshoz fordúljak? Megbolondúltam? azt mondják aki megbolondúlt nem tudja magáról h az.. én meg szerintem az vagyok mert ilyen nincs h alakokat lássak :S nem fognak bezárni a pszihiátriára ha elmegyek és elmondom az orvosnak ezeket ? amúgy tök normális jó tanuló egyetemista lány vagyok. normális casládi háttérrel... nem értem h mitől lehet ez :S
2012. nov. 24. 12:58
1 2
 1/12 Zsizsik666 ***** válasza:
94%
Szerintem kérj meg valakit, hogy aludjon ott és keljen fel egykor. Az is lehet, hogy félálomban képzelődsz.
2012. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Egy középiskolás lány se ejt ekkora helyesírási hibákat. De a kérdést szépen beírtad, azt majdnem elhittem.
2012. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Azok mi vagyunk, bocs ha zavarunk, nem kell ránk figyelni.
2012. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én még nem döntöttem el, hoggyek e a szellemek létezésében, de érdekes témának tartom.

Szóval nem hinném, hogy bolond vagy. Nem lehet, hogy hajlamos vagy erre? Nekem volt egy kollégám és ő is látott szellemeket, Azt mondta nem jó és amikor megkérdeztem tőle, miért nem látja őket mindenki, akkor azt mondta, hogy mert nem mindenki lenne képes ezt feldolgozni. Próbálj meg velük kommunikálni. Kérdezd meg mit akarnak? Kérd meg őket, hogy menjenek el. Vagy beszélj valami ezós szakemberrel.

2012. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
földhözragadt válasz: nem lehet, hogy előtte felkapcsolod a villanyt belenézel és utókép keletkezik emiatt? :)
2012. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Nem őrültél meg és pszichológushoz semmiképp se menj, mert úgy sem ért meg. Helyette keress egy látót. Tudom mit látsz, mert én is látom őket, ez egy képesség. Nekem a legborzalmasabb az, hogy nincs arcuk, de tudom hogy rám néznek vagy máshova. Sajnos el kell hinned, hogy ott vannak.
2012. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Véletlen se keress egy pszichológust, aki segíthet, inkább keress egy látót, aki jól átver. Grat.
2012. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sl zoli ***** válasza:
56%

Szerintem ne menj orvoshoz. Az orvos max. gyógyszert ad, de mint itt is a többség, a média által befolyásolt világban élnek és hülyeségnek és nem létezőnek tartják ezeket a dolgokat. Egyszerűen így vannak a környezetük által programozva.

A fényképezőgép nem képes látni, lefényképezni. Te azért látod, mert érzékenyebb vagy ezekre a dolgokra, mint az átlag.

Akiket látsz, elhalt lelkek, akik itt éltek a Földön, meghaltak, de nem mentek haza a saját síkjukra haláluk után. Vannak emberek, akik haza tudják őket segíteni, pl. itt:

[link]

Vagy egyszerűen kérd meg őket, hogy menjenek máshova, hagyjanak békén. De ez általában nem szokott működni.


És honnan tudod, hogy nincsenek? Ezt honnan lehet tudni? Mert ezt szajkózza a világ? A világ arra programozza az embereket, hogy kiröhögjék és hülyének nézzék azt, aki olyat mer állítani, hogy márpedig ő látja.

2012. nov. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző no comment xD
2012. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Basszus előző előtti. Most komolyan beveszed ezt a sok szarságot? Mégis melyiknek nagyobb a valószínűsége? Hogy létezik egy olyan világ ami tele van tudományosan megmagyarázhatatlan dolgokkal, és természetfeletti képessége van a lánynak, és hogy ezek eltévedt lelkek akiknek nincs arcuk, vagy az, hogy a lány nem aludta ki magát ezért képzelődött?
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!