Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont medve?

Miért pont medve?

Figyelt kérdés

Kis koromban sokszor előfordult már, hogy bármelyik állatkertbe mentünk pikkelt rám egy két medve..

Mostmár felerősödött ez az egész, és amig a 40 fokos hőségben az összes állat feküdt, én a közelükbe mentem, rögtön felpörgött az összes... Egyszer Nyíregyházán vicsoritva ugrott az üvegnek a jelenlétem miatt...

Én kimondottan nem tartozkodom a medvéktöl, és nem értem ez az egész mitöl van ... Szerintetek??


2013. szept. 24. 17:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem volt az őseid között egy mackó?
2013. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincsen ennyire nem néztem utána,de elég érdekes hogy akár hol vagyok a medve már messziröl kiszúr, és vicsorít...
2013. szept. 24. 17:34
 3/17 A kérdező kommentje:
Állatkertek, parkok, sőt akár cirkuszokban is..
2013. szept. 24. 17:35
 4/17 anonim ***** válasza:

Mackótestvér xP


Lehet csak puszta véletlen, vagy valami amiről még te sem tudsz nem tetszik nekik

2013. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hívnak véletlenűl Orsolyának? :)
2013. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az indiánoknál a medve az spirituális gyógyító állat volt, de ezt csak hallottam. Talán a google mond valami értelmeset arról, hogy mit is jelent a medve pontosan. Az egyértelmű, hogy van benned valami, amire a medvék általánosan morognak, a kérdés csak az, hogy micsoda?

Gyors keresgélés és józan paraszti logika egyébként az erőt hozta ki, az anyaságot, védelmet (anyamedve), illetve, a totemállat arra tanít, hogy tanuljunk meg nemet mondani. "A medve totem magában foglalja az önvizsgálatot, gyógyítást, önállóságot, bölcsességet, változást, beszélgetést a Szellemmel, halált és újjászületést, átalakulást, asztrálutazást, álomteremtést, sámánokat és a misztikusokat. "


Azt mondjuk ebből én így ismeretlenül nem tudom megmondani, hogy mi a vicsorgás oka, mivel fogalmam sincs, mi lehet az, amire a medvék ennyire érzékenyek, de minden más állat nyugodt marad... :(

2013. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem Orsolya vagyok, és 6-os válaszoló köszönöm a válaszodat! :)
2013. szept. 24. 17:55
 8/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, velem a kutyák vannak hasonlóan.

az állatok állítólag látnak olyasmit is, amit az ember nem (például olyan fényeket, stb), amit az ember nem képes érzékelni.És ha rajtad esetleg ilyesmit látnak az állatok, akkor esetleg arra tudok tippelni, hogy az aurádban lehet valami, amire jobban felfigyelnek.

De úgy gondolom, elég intuitívak is az állatok, megérzik például, ha az ember fél.És ha te eleve félelemmel mész az állatok közelébe, korábbi tapasztalataid miatt, akkor lehet hogy ezt érzik és ezért reagálnak így.És ki tudja i minden lehet még egy emberen, ami irritálhatja az állatot.Lehet ez valami illat, mozdulat, hang, vagy a tekintet, kisugárzás.

2013. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet benne valami .. Viszont nem félek tőlük, sőt..!
2013. szept. 24. 18:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Én a házi cicákkal vagyok ugyan igy! Énrám minden macska fúj. Nyolc éve lett egy kiskutyám, öklömnyi, és azt is minden macska meg akarta enni. Ma már nyolc kiló, nem fél a cicáktól, de minden cica azóta is meg akarja támadni, épp mint engem. Alig hároméves lehettem, mikor egy macska belekapott a szemembe, a szerencsének köszönhetem, hogy nem lettem vak.

Talán neked is volt hasonló élményed kiskorodban amire nem emlékszel!

2013. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!