Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a piramisokat az idegenek...

Ha a piramisokat az idegenek által segített emberek hozták létre, akkor nem pont ezeknek a civilizációknak kellett volna az összes többit lesöpörnie?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kipusztították őket a Reptíliánok ! Lásd özönvíz :S Meg majd minket is az illuminátusok
2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha a reptiliánok ember hússal és vérrel táplálkoznak...miért irtanának ki minket? Nem elég, hogy birkaként vagyunk tartva? xD
2013. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

1.)Az özönvíz baromság.Főleg ha még valamelyik vallás által leírtat mondod.Privátba (nem szeretném ezt a kérdést elterelni) kifelytenéd erről a három dologról az álláspontodat?


-Időtartama

-forrása

-mennyi ideje történt

2013. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
# 3/3 Nem mert úgysem fognád fel. Retardált vagy !
2013. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

ott a sok piramison lévő kép, ami megörökítette h az emberek húzzák vonják a köveket.meg vésik, faragják.

még leírások is vannak róla.

ezt letagadni nem lehet, ott díszelegnek a piramisok falain, vagy akár a gugliban ha rákeresel.

2013. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

4-es


Mély velős érv!

2013. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
De igaz ! -.-
2013. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te minden mondat után raksz egy " -.-" jelet?
2013. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A 4-es válaszomban több mondatom volt és mégsem tettem jelet. Látod most is ostobaságokat becélsz -.-
2013. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért is kellett volna lesöpörnie?

Attól hogy Kína épít egy nagyszerű építményt miért söpörné le Amerikát mondjuk?

Mondom ezt úgy,hogy szerintem NEM az idegenek által hozták létre egyes piramisokat, hanem inkább szerintem ismeretlen építési technika által, amit korunk történészei és építészei még most sem tudtak rekonstruálni, hiába hogy vannak elméletek erre.

Sosem sikerült a nagy piramist elkezdeni építeni, már az első "kockáknál" megakadtak, akik ezzel próbálkoztak. ( Japán, amerika stb.)

Az 5-ösel félig érte egyet, ezek csak kisebb és nem épp tökéletes piramisokban találhatók meg.

Miért van az, hogyha az időben mi felénk haladunk a piramis építészet precízsége pontosan hogy rossz irányban halad? Pont hogy fordítva kellett volna történnie. A régebbi a "rosszabb" és ahogy haladunk előre egyre jobbakat kellett volna építeniük. De nem ez történt. Mintha elfelejtették volna hogyan kell. Egyik sem ér az egyik legrégebbi, Hufu piramisához ( amit szerintem nem is ő épített, mert semmiféle bizonyíték nincs rá, de mindegy, csak róla nevezték el ) és abban nemhogy képek nincsenek az építéséről, de még "ódákat sem zeng", nem id dicsőíti a fáraó magát a piramisban a hieroglifákon, mint ahogy a későbbiekben előfordul.

2013. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!