Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Javasolnátok olyasvalakit aki...

Javasolnátok olyasvalakit aki meg tudja mondani egy tárgy alapján, hogy annak a tárgynak pontosan hova van eltéve a párja? Égre-földre keresem a gyűrűm párját, nem tudom hová tettem el.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert egy nagyon személyes gyűrű párról van szó.
2013. szept. 28. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Jézusom, mit szedsz, hogy ilyenek jutnak eszedbe?

Fantasy regényen gondolkodtál már?

2013. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
A fémdetektor nevű mágus tudja :)
2013. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én simán megmondom neked. Mutasd meg a gyűrűt, aztán annak az értéke alapján saccolok egy árat. Ez az ár nagyjából annyi lesz, amennyibe kerül egy ugyanolyan gyűrű legyártatása az ötvösnél, plusz amennyivel nem szégyellek lehúzni. De persze ezt nem mondom el neked soha.


Mindketten jól járunk: Te azért, mert neked megmarad a tudat, hogy én mekkora ász vagyok, ráadásul a gyűrűd párja is megkerül; én meg azért, mert meg tudom hívni a haverokat egy kocsmázásra abból a pénzből, amit leakasztok rólad, ráadásul lesz is mit mesélnem nekik egy gyökérről, akit úgy lehúztam mint az állat.

2013. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!