Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valamire...

Miért van az, hogy ha valamire gondolok, akkor az bekövetkezik?

Figyelt kérdés

Állandóan. Pl. ma is 2x. Ülök a laptoppal az ölemben, van egy lány, akivel 2-3 hete nem beszéltem, látom fent van, eszembejut, és este ír is. Egy másik lánnyal szintén ez van. De nemrég volt olyan is, hogy nem volt ismerősöm a lány, közös ismerősünk sem volt, semmit nem tudtunk egymásról, nézegettem a profilját, mert tetszett, erre 1-2 hét múlva ismerősnek jelölt O.O


Ne értsetek félre, nem vagyok szentfazék, de ekkora véletlenek léteznek?! És még egy csomó hasonló példát tudnék mondani.



2013. okt. 1. 02:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják belemagyarázásnak. 1-2 hét múlva ismerősnek jelölt? Ne viccelj, ennyi erővel ha 1 éven belül jelöl az is jelent valamit? Ha azonnal jelölt volna azt mondom igen, de ez így nem jelent semmit.
2013. okt. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Ez kérlek lóf#sz habbal.

Én meg arra gondoltam, hogy hamarosan pénzt fogok kapni, errr 1 hónapon belül megjött a fizetésem... Na erre varrjál gombot!

2013. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez az érzékszerveken túli érzékelés, azaz a telepátia, sokakkal megtörténik, sokat gondolok valakire és hamarosan felhív, vagy fordítva, megcsörren a telefon és tudom ki hív, öntudatlan veszek valamit amit nem is akartam és otthon kiderül, hogy valamelyik cslaádtagomnak éppen erre volt szüksége, stb. Velem is sokszor előfordul ilyesmi.
2013. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Ezt nem úgy hívják, ahogy az előzőek gondolják.

Ez a SZINKRONICITÁS.

Nagyon érdekes jelenség. Jung ír róla, de mások is. Eléggé megragadhatatlan élmény, de valójában mindenkinek van része benne:)

2013. okt. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De akárhányszor eszembe jut valaki, valahogy mindig kapcsolatba kerülök vele egy bizonyos időn belül.. hiányzik valaki, sokat gondolok rá, és véletlenül összefutunk vagy valami, pedig nem is láttuk egymást hónapok óta. Nem tudom mi ez, de én nem hiszek ekkora véletlenekben.


Valahol láttam, hogy egy régi neves fizikus azt találta mondani, hogy az univerzum egy egységet alkot, amiben mindennek hatása van mindenre, vagy nem is tudom hogy fogalmazott, a lényeg, hogy szerinte valahogy kapcsolatban állunk egymással.

2013. okt. 1. 12:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül akkor gondolsz rá, amikor ő rád, nagyjából egyszerre kezdtek el hiányozni egymásnak, ezért néha pont akkor ír, amikor neked is eszedbe jut. Nincs ebben semmi rendkívüli vagy misztikus.
2013. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van ez és még nagyon sok ismerősömmel, szerintem ez egyáltalán nem különös dolog, csak sokan nem figyelnek oda ilyenekre, vagy nem beszélnek róla.
2013. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
45%

Ezt többféle képen is meg lehet közelíteni:1./ A gondolatnak teremtő ereje van/tudat alatt is,ösztönösen is gondolunk valakire,valamire/ és a valóságban az esemény bekövetkezik/tettek mezeje/ 2./Az univerzális bio mezőben

a szellem azonnal működik,amint gondolunk valamire,valakire.

Szinte pókháló szerűen vagyunk összekötve:hatás-visszahatás,ok-okozat törvénye, a minden mindennel összefügg/ analógia törvénye/3./A mágneses mező is működik ilyenkor, én vonzom be az eseményeket, előidézem tudat alatt is.Ez a vonzás törvénye.Ilyenkor a hatások erősítik egymást.Mivel mindenki egy kis univerzum, más-más fogalommal, módszerrel lehet megközelíteni a témát.Ha ciklikusan előfordulnak, ismétlődnek hasonló események,akkor az alátámasztja a telepátia hatását.

2013. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"van egy lány, akivel 2-3 hete nem beszéltem, látom fent van, eszembejut, és este ír is."

Az, hogy valaki eszedbe jut, az egy természestes dolog. De mondd csak, mekkora az agyad kapacitsa? Percenként hány dologra gondolsz? Óránként? Vagy aznap, amikor ez történt hányezer dologra gondoltál? És az min bekövetkezett? Na itt van az eb elhantolva! Amikor valami meg történi, amire gondoltál, azt rögtön elraktározod, a többi ezer dolgot meg, ami bäszott bekövetkezni, elfelejted.

2013. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
A vonzás törvénye. A kvantumvilág azt hozza létre amit gondolunk!
2013. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!