Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzeltem egy embert, és...

Elképzeltem egy embert, és megláttam :D hogyan lehetséges ez? Miért?

Figyelt kérdés
Egyszer, sőt, nem is egyszer elgondolkodtam rajta, hogy vajon milyen lehet a tökéletes pasi :D Külső, belső.. minden. Aztán egyszer megláttam egy kb. teljesen ugyanilyen személyt. A belső tulajdonságait persze nem ismerem :), de az arcvonásai meg minden más annyira stimmelt.. nem akartam elhinni, nem akartam az ''elérhetetlen'' után kapkodni. Mondjuk pl álmodozol egy nagyon raj dologról, és nem is gondolod komolyan az ábrándjaidat, mert azok olyan, de olyan tökéletesek, hogy szinte fáj. :D Aztán felszálltam a buszra, és ő is a sajátjára. Úgy voltam vele, hogy mi többet sosem látjuk egymást, kész. De nem nagyon ment az elfelejtése. Mintha valahogy saját magamra ismertem volna benne.. és mintha lenne mihez kapcsolnom a személyét. Valami mélyen gyökerező hülyeségre gondolok. Hülyén hangzik, tudom. Szóval megpróbáltam beletörődni, hogy eltűnt. De néhány héttel később újra láttam. Vagy rajtam, vagy rám mosolygott.. nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy észrevett. Néhány nap múlva a busz ablakból láttam meg, pont akkor nézett felfelé, amikor kifelé bambultam. Most pedig már azt hiszem tudom hová jár iskolába. Nem tudok nem ezen gondolkodni. Álmaim is voltak vele, de szerintem az durvább, hogy a ''képzeletem szüleménye'' egyszer csak szemben áll velem az állomáson. Nem hiszek alapjáraton a véletlenekben, de ha vannak is :) ez túl abszurd lenne egy véletlennek. Vajon ő is elképzelt engem? Ha nem is mint ideális barátnőt.. xD hanem csak egyszerűen lefesthetett a lelki szemei előtt? Szeretnék véleményeket, mondjuk akik kb. otthon vannak ebben a ''bevonzom a dolgokat'' témában. :DD Nem élek tudatmódosító szerekkel! :3 Tök józan vagyok, tényleg.

2013. okt. 15. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a bélyeget nem kell olyan sokat nyalni, mielőtt a borítékra ragasztod...:)
2013. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kac kac.. :D
2013. okt. 15. 17:15
 3/11 niggamaci ***** válasza:

na ez hivjak ugy hogy veletlen :D szerintem

azert orulnek ha velem is pl egy ilyen fordulna elo :)

2013. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2013. okt. 15. 17:57
 5/11 anonim válasza:
Lejátszódott előtted életed szerelmének a képe. Már tudod is hogy ki lesz, tudod hogy Ő kell neked. Van ilyen, nem véletlen ilyen véletlenek nincsenek.
2013. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert király vagy
2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:DD nem nagyon, de azért köszi xD
2013. okt. 19. 22:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Komoly választ találsz. JAMES REDFIELD. mmmmmmmMennyei prófécia c. könyvében.

A címről ne gondoljon senki semmit,akár hívő akár hitetlen,mert úgy se találja el. Megtudja ha végigolvasta. Érdemes.

2013. okt. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elnézést,a sok kis"m" a "véletlen" műve.
2013. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen *-* ez irtó fontos. :)
2013. okt. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!