Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Irányitás az álomban mégis...

Irányitás az álomban mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Azt szeretném hogy irányítsam az álmomat tehát odamegyek valahova és meg tudom csinálni azt amit szeretnék és időben is tudjak utazni stb stb ne fogjon vissza semmi hogyha futni akarok (sokszor volt már hogy álmomban futni akartam de egyszeruen nem ment nem voltam képes futni) egyszer már sikerült hogy az történt amit szerettem volna de nem az egész része (olyat mondjuk már tudok hogy felkelek amikor akarok)(felébredek és ugyan onnan folytatom az álmomat) de egyszerűen nem tudom irányitani

hogy tanuljam ki azt a képességet?



2013. okt. 9. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha álmodás közben rájössz arra, hogy éppen álmodsz, akkor gyakorlatilag ilyen irányító állapotba kerülsz, az álom játszótérré alakul. Ehhez csakis annyi kell, hogy tudd, hogy épp álmodsz.

Úgy lehet legkönnyebben rájönni, ha nappal is gyakran felteszed magadnak a kérdést, hogy vajon álmodsz-e. Ekkor ellenőrizd le, hogy tényleg a valóság-e az, amit látsz, vagy csak egy álom (csípd meg magad vagy hasonló). Ha eléggé sokat csinálod, talán álmodban is elöjön ez a szokás, akkor viszont rá fogsz döbbenni, hogy épp álmodsz, és mehet a buli.:)

2013. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angelik@ válasza:
43%
Persze, csinálja csak gyakran hogy aztán egy idő után ne tudja eldönteni mi a valóság és mi az álom. Teljesen jó tanács:D Nem mindig, de az álmaidnak oka van. Ha futni szeretnél, de nem tudsz annak is van jelentése. Nézz utána...
2013. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos jelentését, de velem, nem egy alkalommal megtörtént, hogy ébren álmodtam: az agyam éber állapotban volt, csak a szervezetem többi része nem, vagyis az izmaimban nem volt elég erő. Ilyenkor hiába próbálok felkelni, de nem tudok (pedig akarok, mert valami erre kèsztet).

Bocsánat, hogy nem voltam eléggé pontos, így csak, laikusként tudok róla írni.

2013. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig el lehet dönteni, hogy mi az álom és a valóság.:D Az álmok irányítása semmilyen hátránnyal nem jár.
2013. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezzel minden rendben van utolso de sokszor mikor álmodok van ugy hogy ezt most hogy felpofoznám de nem teszem meg és mikor fölkelek bakker ez csak álomvolt... meg kellett volna tennem
2013. okt. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!