Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem akarok babonásnak tűnni,...

Nem akarok babonásnak tűnni, de esküszöm nektek, hogy mindig amikor elém ugrik egy fekete macska, akkor valami bal szerencse ér, de ha egy fekete -fehér foltos vagy barna - fehér foltos cica ugrik elém akkor szerencse ér?

Figyelt kérdés
Tényleg sose voltam babonás, de most már kezdek félni ezektől. És ez nem egy eset volt, hanem minimum nagyon sok több mint fél éve! Ezekre mi a magyarázat?
2013. okt. 19. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Ezekre mi a magyarázat?"


A Negatív gondolkodásod. Az embert többnyire olyan dolgok érik amikre sokszor gondol. Bővebb értelmezést lásd AGYKONTROLL c. könyvben

Másik: DR.JOSEPH MURPHY: Tudatalattid codálatos hatalma.

2013. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fekete macskánk volt és jelenleg is van. Többször átfutott előttünk, sőt a lábunkhoz is hozzá dörgölőzik a drága, de eddig még semmi balszerencsét nem tapasztaltunk. Vagyis csak az első macska bizonyult balszerencsésnek.Sajnálatos ezt a csodálatos teremtést kivasalta egy autó. A mostani macskát éppen ezért lett ivartalanítva. Szóval saját tapasztalat, hogy ez az egész fekete macskás teória semmi egyéb mint megalapozatlan babona.
2013. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát éppen ezaz!

Én is ezt gondolom, és mégis bejön! És ahogy rám néz a szemeivel és elfut.... nem vagyok egy olyan ember, aki minden apróságért szívéhez kap, de kezdek tartani tőle!( nem vicc)

2013. okt. 19. 23:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit először írtam az sem vicc. A babonáról meg annyit: A 13-as számot egyik vidéken szerencsétlenséget hozónak,a másik helyen szerencsésnek tartják...
2013. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kerdezo, kamu a kerdesed ... milyen gyakran ugrik eled barmilyen szinu macska ??? otevenkent egyszer ??
2013. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem, elég gyakran, hisz ha nem így lenne, akor nem írtam volna ki.A kamun kérdéseket, ne itt keresd, mert nem az. Gondolhatnád, hogy egy értelmes felnőtt nem így áll hozzá, ha unatkozna, keresne más elfoglaltságot magának.
2013. okt. 20. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!