Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan származnak ezek az...

Honnan származnak ezek az elnevezések?

Figyelt kérdés
(Túl) sokszor olvasom itt az annunakikat, poloskoidokat, lumbulábiakat, reptoidokat, ezek az elnevezések honnan származnak? Jó, tudom hogy a különböző (kitalált) földönkívüli faljokat illetik ezekkel a nevekkel, de honnan jöttek ezek? Más netes oldalakról szivárogtak be ide a gyk-ra, vagy már itt születtek? Van ezeknek valami történetük esetleg?

#reptoid #annunaki #lumbuláb
2013. okt. 23. 20:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy az annunaki és a reptoid elnevezést már a gyk rendszere is elfogadja helyes kulcsszóként, míg a lumbulábat és a poloskoidot (még) nem :D
2013. okt. 23. 20:43
 2/11 Szecsői Tibor ***** válasza:
53%

Amennyire tudom, a reptoidokat egy David Icke nevű ápolt találta ki, az annunakik valami sumér eredetű mitológián alapulhatnak, de majd kijavítanak a szaktekintélyek, ha úgy érzik. A poloskoidok pedig természetesen valósak, és még csak véletlenül sem itt születtek ;).

[link]

[link]

2013. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Információ Kapitány ***** válasza:
Szerintem Sci-fi írók poénből, meg a zsebpénz miatt vallásokat alapítanak a regényeikkel. Lehet egyszer én is kipróbálom, biztos vicces. (Nem. Ez qrvára elítélendő, és a morális kár helyre hozhatatlan, mert az emberek alapból ostobák.)
2013. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Az annunakik a sumer mitológiában szereplő földönkívüli istenek, akik a beszédet és az írást tanították az ott lakóknak, ők a legfőbb Teremtők, miattuk létezik az intelligens ember, 2-3 méter magasak, hüllők és nagyon is valóságosak . Így ábrázolták őket :

[link]

Amit nem említettél, de fontos azok a plejádiak (árják) . Ők Atlantiszban éltek, 3 méter magas, kék szemű, szőke hajú, tejfehér bőrű lények . Később elkeveredtek az Európában lakó alsóbbrendű emberekkel, ennek az öröksége a kék szem, ami pont Atlantisz pusztulása után (körülbelül 10000 éve) jelent meg az európai génállományban .

A többi faj amit leírtál mind kitaláció vagy trollkodás .

2013. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
#4: természetesen ki kell egészíteni ezt azzal, hogy ez mind butaság.
2013. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom... És a lumbuláb elnevezés honnan származik? Ismeri valaki az eredetét?
2013. okt. 24. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a net nem dob ki semmit ami nem magyar oldal arra hogy "lumbulábi", valószínűleg valami netező poénból hazsnáltal először, és kb. annyi a jelentése mint a "piréz" népcsoportnak a statisztikusoknál.
2013. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Én ismerem az eredetét, de nem mondom el, mert úgy is csak trollkodásra használnátok :-)
2013. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor írd meg magánba, úgy nem trollkodik senki.
2013. okt. 27. 12:38
 10/11 anonim ***** válasza:

A lumbulábi eredetét én se tudom. Megírnád nekem is?


Az említetteken kívül vannak még a krixkraxiak és a guargumik, amik 404 kreálmányai. Ám valójában kriariaxok, meg gujmániak voltak csak az idő során kissé átalakult a nevük. :D

2013. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!