Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyertya eloltása, meggyújtása...

Gyertya eloltása, meggyújtása hogyan?

Figyelt kérdés

mármint oké hogy elfújom....,de vannak valamilyen szerzetesek akik képesek a "gondolatukkal" erre.... valaki tud róla pontosabb infót??

vagy csak ha annyit el tud mondani hogy milyen gondolat-menet áll az egész mögött


Köszönöm



2013. okt. 26. 00:47
1 2
 1/15 MrPifta ***** válasza:
92%
javaslom a gyufát vagy az öngyújtót.
2013. okt. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, az előbbi két eszközt amiatt találta fel az emberiség, mert a gondolati úton való tűzgyújtás évezredek alatt sem sikerült.


Maradt a kovakő-gyufa-öngyújtó trió.

2013. okt. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Eloltás: benzinnel

Meggyújtás: már mind egy, úgyse lesz ott

2013. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
volt valami szerzetes akit kituntetesben reszesitett valamelyik kiralyunk mert a fingjaval el tudta fujni a gyertyat tobb meter tavolsagbol. Szerintem O a te embered.
2013. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

megértem a trollkodást, az viszont elég sajnálatos hogy a 4. válaszoló kivételével, mind szar poén volt :((


Nem arra gondoltam hogy ez ténylegesen így van hanem hogy milyen szerzetesek állítják hogy erre képesek és hogy mivel magyarázzák hogy képesek erre, remélem így érthetőbb....

2013. okt. 26. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem figyeltél!

Egyik sem volt poén.

2013. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

sajnos, finom jeleztem a "mármint oké hogy elfújom...." mondatommal hogy ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi, csak sajnos van aki nem nagyon foglya fel a szavak jelentését

2013. okt. 26. 16:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Legelőször egy bűvésszel konzultálnék.
2013. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gyertyát a gyufával gyújtunk meg és a saját levegőnkkel fújjuk el. De az is jó, ha kiviszed, de csak akkor, ha fúj a szél és az magától eloltja XDDDDD
2013. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha elég sokáig koncentrálsz, akkor simán ki tudod oltani a gondolataid erejével is. Én az álmaim erejével is képes vagyok kioltani egy teamécsest: este meggyújtom, aztán lefekszem aludni. Mire reggel felébredek, általában már el is aludt.
2013. nov. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!