Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok nekem ezotéria témakörben?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam itt a vonzás törvényéről de nem tudom hogyan hasznosíthatnám, meg egy kicsit úgy érzem hogy nekem úgy se jönne be...

Szóval olyan könyvet keresek, amivel egy kicsit helyre tudtátok ti is pofozni az életeteket, pozitívabbak és sikeresek lettetek, ezt szeretném elérni én is. Lehet akár ezzel a vonzás törvényével is kapcsolatos (itt az van emlegetve a legtöbbet) csak akkor győzzetek meg hogy működni is fog :)


2013. okt. 27. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
kamasutra
2013. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 JohnTitor válasza:
Nem fog működni, de ha jól emlékszem A Titok ilyen téren mozog.
2013. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, A Titok ilyen könyv. És működni fog, de csak akkor, ha hiszel benne és te is akarod. Ezek nélkül ne várj csodát.

A Titoknak egyébként van film változata is, talán youtube-on is fent van, azt is megnézheted. (Én csak a filmet láttam, a könyvet még nem olvastam, de nálam a film is elég volt ahhoz, hogy utána feltaláljam magam és tudjam, mit merre keressek.

2013. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ehhez ugyanolyan hozzáállás kell, mint a leckeíráshoz/tanuláshoz. Ha úgy kezdesz hozzá, hogy ez neked úgysem fog menni és tök hülyeség az egész, nem is fog sikerülni.
2013. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

nézd csak, találtam neked egy csomó könyvet, az itt lévő könyvek segítenek jobban megérteni mi is ez az egész mozgalom, hogy ezoteria.


[link]

2013. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a könyvek önmagukban nem érnek semmit. A gyakorlat hozza meg a gyümölcsét. Meditáció, ima, jóga, agykontroll és ezer más technika van, ami valóban segíthet.
2013. okt. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!