Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Már régen történt (1-2 éve) igaz de gondoltam rá kérdezek.

Szóval az történt, hogy egy este én, és apám feküdtünk az ágyon, és néztük a tv-t (Közben anyám fürdött, a tesóm meg az emeleten tanult). És egyszer csak kinyílt az ajtó, én meg kiszaladtam és köszöntem, mert azt hittem hogy a tesóm jött le, de erre a szemem előtt kilincsel vissza csukódott. Erre kijött apa is, és kinyitottuk az ajtót, de semmi nem volt ott, fent meg láttuk hogy ég a lámpa, vagyis a tesóm se lehetett. A tesóm meglepődött meg anya is, viccből mondták hogy lehet hogy szellem, vagy hogy a szél, de apa mondta hogy a szél kilincsel nem tud ajtót nyitni, meg becsukni se. Szerintetek ?


Ja, és nem kamu, mert szerintem nem vicces mást szívatni.



2013. nov. 2. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nem vicces mást szívatni, de ezt csak te gondolod, mint értelmes ember! Szellem lehet lehetett, de....azóta történt ilyen?
2013. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem nagyon. De vajon ezzel mit jelzet?
2013. nov. 2. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmmm! Előfordulhatott hogy be akart költözni, és megijedt tőled vagy az apádtól! De mivel te voltál ott először valószínűleg tőled! Ő látja az energiát! Ha erős és sok energiamennyiséget van akkor nem köt beléd! Ez így van!!! :-/ nehéz eset vagy te gyerek! :)
2013. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valami gáz van írj nyugodtan privit, oszt segítek! :)
2013. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2013. nov. 2. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!