Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felkeléskor ha először a jobb...

Felkeléskor ha először a jobb lábam teszem le az befolyásolhatja a napomat?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, nehogy a balt tedd le! Amennyiben mégis, rögtön előugrik a sarokból a bugris elefántember, és leharapja a lábadat.
2013. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ha extra jószerencsét akarsz, akkor előtte csavargasd a lábadat háromszor oda-vissza és csak utána tedd le. Ja és a papucsaid is jobb irányba mutassanak!
2013. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: és fújkodd le a papucsodról az este rágyülemlett balszerencsét!!!
2013. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én régen mindig azt hittem h ha a jobb lábam teszem le először, akkor jó napom lesz, ha a bal lábam, akkor minden balul sül el.erre mindig figyeltem, mondhatni paranoiás lettem, h mikor melyik lábam teszem le először.volt h véletlen, mert álmos voltam, a balt sikerült, és néha összejött a balszerencse,majd egyszer azt mondtam magamban, h egyefene, csak azért is a bal lábam teszem le, és...semmi nem történt.
2013. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én mindig ballábbal kelek fel, mert másképp nem tudok az ágyról felkelni. Semmi jelentősége nincs, mint a többi babonának sem.
2013. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a kifordított trikóval jártam hasonlóan. Gyerekkoromban nagymamám mondta egyszer, hogy ha reggel viszályára öltözöm, egész napom balszerencsés lesz. Ettől kezdve odafigyeltem a dologra. Mikor szórakozottságomban visszájára vettem fel a trikóm, aznap valami öröm ért. Azt is megfigyeltem, hogy ez csak akkor hatott, ha szórakozottságból követtem el a hibát. Ha szánt szándékkal fordítottam ki a trikóm, akkor semmilyen hatása sem volt.

A fura véletlenek akkor csapnak össze amikor a legkevésbé számítok rá!

Ezt azért meséltem el, mert minden megtört léleknek vannak megfigyelései, amikre visszavezeti napjait. Én annak is tudtam örülni, akkoriban az jelentett mindent, mikor apám aznap nem bántalmazott.

2013. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak kézen állva szabad felkelni!
2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

persze! érdekel erre a tudományos magyarázat?

NEM KAPSZ!

2013. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor igen, ha hiszel az ilyesmiben, egyébként nem.
2013. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vonszul válasza:

Igen, amennyiben:

a.) autista vagy

b.) kényszerbeteg

c.) életedet a népi babonàk irànyitjàk

2013. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!