Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak annak, ha...

Milyen jelei vannak annak, ha vkit megátkoznak?

Figyelt kérdés
Már nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy vki megátkozott, mert egyszerűen annyira szerencsétlen vagyok a párkapcsolatban meg úgy egyszerűen az emberi kapcsolatokban. Félre ne értsétek, nem vagyok se depis, se zizzent, elég alkalmazkodó típus is vagyok,meg sztem szeretnek is a környezetemben lévők, de mintha mégsem találnám meg velük a közös nevezőt,főleg a férfiakkal, mintha vmi direkt gátolna...
2013. nov. 7. 20:42
 1/7 anonim válasza:

Nem valószínű, hogy átokról lenne szó.

Gondoltál már szakmai segítségre? Én ezt ajánlanám neked. Ha nem működnek az emberi kapcsolataid, annak valami oka van, lehet, hogy a gyermekkorodban vagy a fejlődésedben keresendő. Szakember tanácsokkal láthat el, hogy hogyan kezelj bizonyos szituációkat, hogy a legjobban jöjj ki belőle, konfliktuskezelési stratégiákat tanít stb.

Mióta áll fent ez a probléma? Ha szinte mindig is, akkor nem átok az biztos. + nem olyan egyszerű megátkozni valakit:)

2013. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád engem hányszor elátkoztak már...
2013. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na ez az, nem olyan régóta áll fenn ez a dolog, de ahogy írtam nem vagyok depis, igaz kissé visszahúzódó típus vagyok, de se agyilag, se lelkileg nem vagyok sérült.
2013. nov. 7. 20:58
 4/7 Julianne Moore válasza:
és ki átkozhatott el és miért?
2013. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy értsétek, ami miatt az átokra gondolok: van egy szomszédom, aki egy vén ..., és nagyon irigy rám. Többek között azért, mert ennek a nőcinek van egy unokája, akinek magasabb végzettsége van, mint nekem és neki nincs munkája nekem meg van, saját erőmből több mindent elértem, mint ő meg a gyerekei,fiatal létemre. Régebben elég sok rossz dolgot pletykált rólam, ami idővel kiderült, hogy mégsem igaz -ez is szúrja a szemét. Szóval, egy szó, mint száz, rühel engem, irigy rám. Én nem tettem idáig ellene semmit, pedig ne tudjátok meg mikor kiabál utánam mindenfélét, legszívesebben képen vágnám, de ráhagyom, mivel rájöttem ez jobban idegesíti. Na ezért gondolok már ilyesmire, hogy megátkozott...
2013. nov. 7. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan szerencsétlen helyzetben vagyok már hosszú ideje, de kétlem, hogy átokról lenne szó :) Egyszerűen ilyen az élet...
2013. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Jel: Ilyen kérdések kiírása. :D

Komolyra fordítva ezt az egészet tudat alatt gondolod csak be, 500 meg 1000 éve még beszéltek az emberek átkokról mikor valamit nem tudtak megmagyarázni ép ésszel, de manapság...

Annak, hogy nem tudsz kezdeményezni az emberekkel 1000 + 1 oka lehet, de ezt Neked kell érezni, pl. nem tudsz beszédtémát találni? Vagy, hogy min romlanak mindig el a dolgok.

2013. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!