Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban hogy valamit...

Ti hisztek abban hogy valamit a sors rátok akar erőltetni, akkor azt foggal körömmel se lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Van egy lány kiskorom óta, és még akkor megfogadtam hogy vagy ő vagy senki. Már ezóta 9 év telt el, az élet nem tud szétválasztani minket úgy, hogy ne találkoznánk. Próbáltam, de még 100km-re is feltűnik.


Köztünk mindig is megvolt ez a vibrálás, csak pl. most is:

Hiába szingli jelenleg, valahogy mintha ő nem akart volna velem flörtölni, én tettem célzásokat, ugyanakkor várt volna egy puszit is.


A lényeg most nem az hogy miért, hanem hogy miért van az, hogy rajta kivül nekem nem létezik nő, azonban amikor ő szabad, akkor annak ellenére hogy én úgy érzem hogy szeret, elérhetetlen.


Nem vagyok vallásos, de már szinte biztos, hogy valami miatt büntetnek felülről. Engem ez az egész teljesen kikészít idegileg, nincsenek már barátaim se, és nem is igazán tudok szerezni, mert "unalmas" lettem.


2013. nov. 8. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a saját sorsod kovácsa.
2013. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

csak sajnos valakit eltüntetni nem lehet.


esetleg csak akkor, ha kimennék külföldre suli után. annak még talán értelme is van.

2013. nov. 8. 17:37
 3/9 anonim ***** válasza:
ez a karma, vagyis a sorsod...elkerülni szinte lehetetlen, vagy csak akkor tudod ha állandóan a négy fal között ülnél, de még úgyis lehet történne veled vmi.
2013. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

csak az a vicces, hogy régen akartam hogy egész életemben közöm legyen hozzá, most meg szabadulni nem tudok tőle.


ez így elég kínzás.

2013. nov. 8. 18:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, reggel nem ettem meg a reggeli joghurtomat és egész nap követett
2013. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen , én hiszek ebben. Ha összetartoztok, egymás körül fogtok keringőzni örökké. Lehet, hogy most széttépítek a köteléket, de majd vissza kell kötnötök. Több életen keresztül kíséritek majd egymást különféle szerepekben. De alahogy mindig közel lesztek. Szerintem nem kell idgeskedned. A Sors mindent elrendez, csak fogadd el. Ha hozzád küldi a lányt, , az jó. Ha eltávolítja tőled, akkor azt is fogadd el. Aztán majd kialakul. Ne küzdjél ellen, hagyd, hogy az történjen, amit diktál az Univerzum.
2013. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját sorsa van, amit nem tud, megváltoztatni.
2013. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gungasam ***** válasza:

A helyzet az, hogy amit magadra erőltetsz azzal szemben még a sors is tehetetlen...

Nem csak egy kislány van, csak Te nem vetted észre..

2013. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

kislány azért erős túlzás, mert 20 évesek vagyunk most.


11 évesen kezdődött az egész, szinte "levakarhatatlan".

2013. nov. 9. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!