Hogyan lehet ki jonni rovid idon belul a depibol? Hogyan lehet az ember kisugarzasa pozitiv?




válasza:vigyori tablettával...
csak vigyázz, mert jóból is megárt a sok:(




válasza:Szerintem sehogy! Ugyan az orvosságok, és a dilidoki befolyásolhatja a tüneteket, de véglegesen kigyógyulni kizárt!
A pozitív kisugárzásod némiképp szimulálhatod, de teljes átalakulás csak teljesen új környezetben lehetséges, és ott is csak hozzáállás kérdés.




válasza:



válasza:ja pardon el linkeltem a címet ez az nagyon vidám dal. xD




válasza:



válasza:



válasza:Ha kisugározni szeretnél, azt belülről kell. Magadban kell találnod valamit, aminek örülsz. Ami már ott van, csak nem látod.
Amik pedig megtörténtek és nem örülsz neki, azon kár bánkódni. Ha még tudsz változtatni rajta, akkor bármilyen kis lépésekkel is, kezdd el! Ha pedig nem lehet, akkor gondolkodj el azon, hogyha valaki más tette/nem tette volna azt amit te tettél/nem tettél, akkor neki meg tudnál bocsájtani?




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Lehet, h rossz a kategória, ezer bocs. Kérdés adott. Szerintetek?
Pesszimisták! Titeket mennyire zavar egy optimista kisugárzása/jelenléte?
A GYK-n a párkapcsolati problémákkal kapcsolatos kérdésekre adott legelfogadottabb válasz a következő - "a lényeg a kisugárzás". Namármost azt ne kérdezze tőlem senki,hogy ez mit jelent,mert erre még senki nem tudott nekem válaszolni,arra pedig végképp nem találok...
Szóval hogy egyszerűen olyan az arca meg ami sugároz akár a képéről is, hogy irritál. Az ilyen emberekkel mit csináltok? Ha népszerű az illető, hogyan lehet beszólni neki?
Ha mondjuk jobbra fordul az élete?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




