Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rendszeresen látom magam....

Rendszeresen látom magam. Akár egy szellemet. Ez mi lehet? Hogy bírjam távozásra?

Figyelt kérdés
Most már pár hónapja látok egy alakot aki kiköpött úgy néz ki mint én, csak fekete szemekkel és hajjal (nekem barna hajam van) és hófehér bőrrel. Kiköpöttül úgy néz ki mint én és folyton engem bámul mindig. A legkülönbözőbb helyeken tűnik fel. Van hogy forgalmas téren látom, van hogy tömegközlekedési eszközön és volt már az utcánkba is. Elején féltem tőle, de most meg már ha elindulok felé akkor úgy megy hogy valami miatt kiessen egy pillanatra a látómezőmből és abban a pillanatban eltűnik. Viszont folyton engem bámul. Senki más nem látja körülöttem :/ . Mi lehet ez? Hogy bírjam távozásra?
2013. nov. 17. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez kérlekszépen az alternatív TE. Ne bírd távozásra, kérdezd meg tőle, hogy mi a problémája, és ha lehet, próbálj neki segíteni. Félsz tőle, vagy szorongsz, ha meglátod, vagy inkább semleges érzések fognak el, amikor meglátod?
2013. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elején féltem. Most már kíváncsi vagyok és ki nem állhatom mert mindig akkor van jelen mikor a legkevésbé kéne.
2013. nov. 17. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer akkor jelenne meg, amikor teljesen egyedül vagy, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, és mint ahogy azt az előbb említettem próbálj neki segíteni. Ha azt akarod, hogy elmenjen, azt ő úgy is veheti, hogy rosszindulatú vagy. Mellesleg általában milyen arckifejezéssel néz?
2013. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az arckifejezés alapból csak merev és egyhangú. Mintha lenézne talán
2013. nov. 17. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Pszichiátert keress fel.
2013. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is doki.

skizofrénia

2013. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!