Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A rendszeresen meditálóktól...

Diavolino44 kérdése:

A rendszeresen meditálóktól kérdezném, ti hogy csináljátok, hogy nem alszotok el meditáció közben?

Figyelt kérdés

Max 6-7 percig tudok fentmaradni és álomba merülök. Van valami ötletetek, hogyan tudnék fent maradni?

Előre is köszönöm a segítséget.


2013. ápr. 23. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hét perc, az már jó. (kezdetnek) Valóban gyakran elalszanak az emberek közben. Én néha szoktam zöld teát inni, az nagyon jól élénkít, de ha fáradt vagyok, akkor nem nagyon használ. Ami jó: Ügyelni, hogy a gerinc függőleges legyen. Mindig széles mosolyra húzni a szájat. Akkor is, ha nem mosolyognál amúgy, de nekem mindig igazivá válik a mosoly, ha így "mesterségesen" elkezdem. És persze erősen koncentrálni arra, hogy a felemelkedettség érzése, az öröm érzése, a fejtető csakra körüli áramlás, vagy a szívcsakra melengetés, - szóval ezekre lehet koncentrálni. Nekem legalábbis ezek jönnek be. Vagy még a kiterjedés érzése. Ha már egyszer bejött valamelyik, akkor lehet arra koncentrálni, hogy az megint megtörténjen. Visszaidézni, próbálgatni.... Sok türelem kell.
2013. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor alszol el, ha nem vagy tudatos és elkalandoznak a gondolataid.
2013. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!