Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék biztosan álmodni...

Hogyan tudnék biztosan álmodni éjszaka, úgy, hogy reggel is emlékezzek rá?

Figyelt kérdés

Praktikák, trükkök...

kb. havonta 1-2szer álmodom, és én ezt szeretném növelni. Hogyan tudnám?



2013. nov. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
állítólag ha kevesebbet nézel tv-t, akkor többet álmodsz majd, de hogy emlékezz rá reggel, hát azt nem tudod befolyásolni. esetleg az ágy mellé teszel egy papírt, és ha felriadsz az álmod közben, akkor felírod
2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem minden ember tud álmodni és még kevésbé emlékezni rájuk, erre csak azok emlékeznek akik minden nap álmodnak és ébredés után még tisztán emlékeznek rá, erre erős álomkontroll és agyi aktivitás kell. Elméletileg aki nem álmodik soha kevésbé kapcsol ki az agya és emiatt is lesz kevésbé kipihentebb.
2013. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint a 2-es vagyok. Még annyit hozzáfűznék hogy használd többet a fantáziád olvass többet vagy legyél otthon csendes környezetben kevés TV rádió számítógép ezeket hanyagold és használd többet az eszed :D ha aktívabban működik akkor álmodban is jobban fogsz tudni koncentrálni arra hogy álmodj.
2013. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én minden éjjel álmodom és a többségére még napközben is emlékszem, ez nem minden álomnál jó. Örülnék végre egy álomtalan éjszakának ...
2013. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem gondolkodni semmin,nem gondolni semmire, miután lefeküdtél aludni. Nekem olyankor szokott megmaradni.
2013. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!