Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Psi labds készítése?

Psi labds készítése?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is PSI labdát készíteni de mindenhol olyan bonyolultan van elmagyarázva.Esetleg valaki eltudná magyarázni egyszerűen,érthetően?
2013. nov. 23. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

A PSI az energia egy fajtája (részletesebb leírás a ciikek között). Ahhoz, hogy egy PSI labdát tudjál készíteni, annyi a dolgod, hogy egy labdát csinálsz az energiából. Hozd létre az elméddel a psi energiát, amit a kezeddel tömöríts össsze egy gömbbé. De, ha akarod más alakzatot is készíthetsz pl. kocka, téglatest....

Kezdésnek érezned kell az energiát a tenyereddel, ez egy bizsergő és/vagy meleg érzés lesz. Csinálj úgy a kezeddel, mintha imátkoznál. Enyhén dörzsöld meg a tenyered, hogy létrehozz egy kis mennyiségű hőt.

2013. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké kezdjük az alapnál.Hogyan csináljam ezt az energia izét?
2013. nov. 23. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Áh várjunk csak már értem ezt a dörzsölést.És labdát energiából hogyan?
2013. nov. 23. 19:53
 4/6 Laylah ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl. Én is olvastam erről a PSI labdáról, ki akartam próbálni, de nem tettem meg. Ugyanakkor találtam két videót tai chi oktatásról (a David Carradine-féle), ami egyébként tök ugyanazt mutatja be. Maga a kb. 40 perces gyakorlatsor felér egy meditációval, ha jól csinálod, és ugyanekkor a gyakorlatok közben érezni is lehet a kezeid közt áramló energiát, amit gömbbé alakítasz. Nagyon jó érzés, egyszer csináltam csak meg, de nekem sikerült! Ajánlom neked is, ha komolyan érdekel a dolog.
2013. nov. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem inkább ez a ez a telepatikus erő érdekel meg a tárgyak mozgatása :/
2013. nov. 24. 07:18
 6/6 Laylah ***** válasza:
Nem érzed úgy, hogy sokat akarsz egyszerre? Ahhoz, hogy azt elérd, évek, talán évtizedek gyakorlása szükséges.
2013. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!