Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történne, ha nem lenne...

Mi történne, ha nem lenne őrangyalunk?

Figyelt kérdés

Mi lenne az első szerencsétlen következmény, miután eltűnnének mellőlünk? Elütnének a kocsik, folyton betegek lennénk? Érdekelne, hogy mi lenne.. :) Mondjuk kevesebb iránymutatás jutna el hozzánk?


Aki nem hisz, az nem hisz bennük. Saját döntés, én hiszek, és nem ítélkezek a szkeptikusok felett. Jogukban áll kételkedni.. :D Nekem meg hinni. Legjobb a békesség, a kérdésem meg nem nekik szól, hanem akik mondjuk otthon vannak angyal témában. Minden válaszért előre is köszönet! :)



2013. nov. 24. 17:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
A hitedet magad választod! Ezzel együtt a szerencsédnek is te vagy az irányítója! Ebből következik, hogy az őrangyalod sem melletted, hanem benned van! Az örangyalod is te vagy magad!
2013. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Béla Őrangyal nélkül már régen száraz medveszar lennék egy ukrán szeméttelepen.
2013. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szólni kéne neki, hogy hagyjon kicsit magadra.
2013. nov. 24. 17:57
 4/26 anonim ***** válasza:
ne konkrétan angyalnak tekintsd, hanem inkább léleknek, aki más lelkek segítését kapta feladatul, vagy önszántából végez ilyen jellegű segítést.
2013. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szkeptikus ként hiszek Béla Őrangyal csodálatos képességeiben nélküle egy lépést sem tennék meg otthonról. a mai veszéllyel teli világban. :-)
2013. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#4 Én is hasonlóképp gondolom :)
2013. nov. 24. 18:31
 7/26 anonim ***** válasza:

na látod Jigsaw, nem is kapod a mókás revansot, mit a 2-es. 3szuper volt, kérdező!:)


Az őrangyal:a genius -nak a középkorban még megvolt az az értelmezése, mely mára már feledésbe merült: őrangyal. Tehát (ahogy az 1 is írja) az én magasabb tudati LEHETŐSÉGEM.

Amit el LEHET érni (automatikusan nem éri el senki), lehet, mert egy lehetőség. Aki elérte: az volt a genius = zseni

2013. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ja, és a válasz: ha nem lenne meg a tudati emelkedés lehetősége, (az Őrangyalom fénye), akkor sötétségben lennénk, akkor nagyon szomorú lenne az életünk, és kilátástalan. Meg van a lehetőség, és élni kell vele, ahogy tették a feltalálók, zsenik,a nagy művészek. Egyébkénk rosszul érzi magát az ember, mint mikor elmulasztja a lehetőségeit...
2013. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a 2 választ is! :)
2013. nov. 24. 18:39
 10/26 anonim ***** válasza:
én hiszek az őrangyalokba.. vmibe hinni kell mert egyedül elveszett lennék..bár így is sokszor feladom..
2013. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!