Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » ünnepek felé kevesebbet...

ünnepek felé kevesebbet foglalkozol ezotériával?

Figyelt kérdés
Alig van kérdés. Amióta reggel óta feltettem a kérdésemet alig jött 5 kérdés. Mi lehet az oka?
2013. dec. 4. 18:16
 1/6 Szecsői Tibor ***** válasza:
Mindenki a Mikulást szeretné lefotózni.
2013. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem kedvelnek téged. félre ne értsd én a haverod vagyok, de ez van, azt hiszem én sem jövök egy darabig. majd csak 2014-ben engem sem kedvelnek. Üdv: Jigsaw Mentalista. :D
2013. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindenki a Jézuskát keresi fémkeresővel

Jigsaw te menny a francba a varázskanalaiddal!

2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az oka édse egykomám, hogy már mindenkinek tele van a hócipője a sok marhaságoddal, s inkább elkerülik az emberek ezt a témát. Hónapok óta rombolod a rovatot. Ezeszer el lettél küldve szépen és gorombán. Orvosi eset vagy, de mi nem tudunk rajtad segíteni.
2013. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló rosszul mondja.

Én is segítek neked, de csak 20 ezresért és előre kifizetve. Ünnepek jönnek, akció van.

Kellemes mikulást!

2013. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 pillanat már 2014 van? kezdek unatkozni a Mikulás nem hozott nekem csomagot. nem tudom, mi az oka pedig rossz fiú voltam, hogy hullana ki a szakálla:DDD
2013. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!