Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Abból vajon mi igaz, hogy...

Abból vajon mi igaz, hogy mielött meghal az ember felsóhajt és így eltávozik a lelke a testéből?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

vesz egy utolsó nagy lélegzetet, és kileheli a lelkét.

majd megkezdi utazását, az ismeretlenben, ahova mindenki kerül majd.

2013. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem felsóhajt, hanem "kisóhajt". Összeesik a tüdeje, és kipréselődik belőle a levegő. A lélek nem a tüdőben lakozik. (Amúgy az ember többször is felsóhajt élete folyamán, mégsem távozik el a lelke.)
2013. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Eredetileg az utolsó kilégzésnek a neve a lélek.(lehel,lehelet,lél,lélek )Csak azóta mást is társítunk hozzá. Ez egy erőltetett kilégzés, és nem annyira sóhaj. Állítólag 21 gramm a súlya egy 80 kilós ember esetén
2013. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Milyen lélek? egyáltalán tisztában vagy a lélek fogalmával? és elmagyaráznád, hogy hol van az a bizonyos lélek? nekem volt halálközeli élményem kétszer élesztettek újra egy autóbaleset következménye miatt. nem tartom valószínűleg, hogy létezik bármiféle lélek,szellem,Isten,ördög,vámpír,vérfarkas, stb. ez az egyetlen életed nincs másik. Én ebben hiszek..)
2013. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akit felakasztanak, az hogy sóhajt? Hogyan leheli ki a lelkét?
2013. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez egy hülyeség amúgy.csak mesélte valaki kiváncsi voltam hogy ki mit gondol erről.
2013. dec. 6. 15:18
 7/9 Captain Hindsight válasza:
én úgy tudom hogy mielött meghalsz össze fosod magad
2013. dec. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
haha :DDD
2013. dec. 6. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

4 válaszoló"

Ha valóban igaz hogy volt újraélesztésed, és te nem érzékeltél semmit, az még nem jelenti hogy nincs is..

Sokat olvastam róla, nem egy embert élesztettek újra 2x 3x akár 4x is élete során, és a legutolsó újraélesztésnél már tapasztalta a túlvilágot, te még nem voltál rá kész, de olyan is van hogy a fizikai halál után több óra akár nap is eltelik mire távozik a lélek!

2013. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!