Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az aurámat láthatta a lányom?

Az aurámat láthatta a lányom?

Figyelt kérdés
Pár éve történt.7 éves volt a lányom,mikor hetekig tartó idegbecsípődésem volt a derekamba,és szinte csak feküdni tudtam.A nappaliba feküdtem,mikor a szobjából jött át,mondani akart valamit.De ijedten nézett rám,és szite rémülten kiáltott fel,hogy anya olyan zöld vagy!!! Na,úgy meglepődtem,hogy csak ennyit tudtam kérdezni: zöld??? hol?? és csak nézett rám rosszallóan,meg furán és mutatta körkörösen... hát a fejed.Nem nagyon akartam faggatni,nehogy azt higyje nem hiszek neki.Kibotorkáltam a fürdőbe a tükörhöz megnézni magam,mit láthatott zöldnek rajtam.Persze nem voltam az,de borzasztó pocsékul néztem ki,hisz életem legszörnyűbb hetei voltak,iszonyú,tartós fájdalmakkal.Lelkileg is oda voltám már,de ezen elámultam.Picit később finoman kérdezgettem,és azt mesélte,olyan ronda sötét zöld voltál,és körözgetve mutatta a fejem körül.Csak arra tudok gondolni,hogy az aurámat láthatta? Jól gondolom?
2013. dec. 11. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
A gyerekek sokszor látják az aurát, és nem egyszer emiatt rajzolják pl. kékkel a nagymama fejét. A fej körül látszik körkörösen a legjobban, ezért általában ezt érzékeli aki látja az aurát.
2013. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
hogyne
2013. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem a kutyám látta a lelkem, és elkezdett nyüszíteni
2013. dec. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Én is látom hány-aura van éjfél. :D
2013. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát valahogy én is így vagyok vele
2013. dec. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen az az aurád lehetett.
2013. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Nm, az sajnos te voltál nem pedig az aurád.
2013. dec. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Sajnálom a lányodat, hogy ilyen anyukája van.
2013. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Passiflora ***** válasza:
80%

Kedves Kérdező!


Hogy mit láthatott a kislányod, amit ő így fogalmazhatott meg, az nem tudom, és találgatni sem akarnék.


Annyit viszont tudok Neked mondani, hogy nem egyedi jelenség, hogy a kisgyerekek "valamilyen színűnek" látnak embereket a saját megfogalmazásukban.


Én eddig egyetlen ilyen esetnek voltam fültanúja, de (részben a munkám miatt) elég sok kisgyerekes anyukát ismerek, és miután hosszú idő után a bizalmukba fogadnak, időnként igencsak meglepő dolgokat mondanak a gyerekek (mondjuk azt a korrektség kedvéért, hogy vélt vagy valós) élményeivel, általuk látottakkal kapcsolatban, amiről beszámolnak nekik.


Többen meséltek olyasmit, amit Te. Utoljára például egy anyuka azt, hogy a 4 éves kislánya megkérdezte Tőle, hogy miért olyan naracssárga Géza bácsi (a nagypapája testvére).


Sok anyuka beszámol ennél "érdekesebb" dolgokról, amit állítása szerint lát a kisgyerekük. Aztán nyilván mindenki olyan magyarázatot talál erre a jelenségre, ami neki hihető és elfogadható, de azt is megfigyeltem, hogy a szülők jellemzően tartanak tőle, hogy ha erről őszintén beszélnének a családon kívül, annak valamilyen hátrányos következménye lenne a gyerekre nézve - pl. sokan tartanak tőle, hogy "furabogárnak" bélyegeznék a gyereküket, vagy esetleg gyerekpszichológushoz akarná őket küldeni az óvónő, ha tudna ezekről.


Szerintem helyesen tetted, hogy se nem faggatóztál róla, se nem próbáltad azt éreztetni, kimutatni a lányod felé, hogy nem hiszel neki. Pár éve beszélgettem erről egy terapeutával, és azt mondta, hogy pont ezt szokta tanácsolni a szülőknek ilyen esetekre.

2013. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Rafael Csaba ***** válasza:
82%

Én pedig gratulálok a lányodnak, hogy olyan édesanyja van, aki próbája megérteni Őt ;)


Gyerekeknél normális, hogy érzékelik a "magasabb rezgéseket". Ez körülbelül 4-5 éves korig rendben van, 7 éves korban már ritka, azon túl pedig már nem feltétlenül egészséges.

Később, ahogy fejlődik az ego, az az egészséges irány, ha anyagi szintekre fókuszál a tudat, s az anyagi szinteken bontakozik ki a személyiség. Ha megmarad az érzékenység a finom-fizikai energiák érzékelésére, az " nem normális".

Később (21 életév után), mikor már egy stabil személyiséggel rendelkezünk/rendelkeznénk, -célirányos lelki-gyakorlatokkal- újra fel lehet ébreszteni a transzcendens érzékszerveket.

2013. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!