Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek aktus után 10...

Szerintetek aktus után 10 nappal kimutatható terhesség? Tegnap voltam uh-n de nem ez okból csak be voltam jelentkezve cytologiára, De nem mondta az orvos, h terhes lennék. Nem is láthatta volna? Azt láthatja, a menszeszem nem sokára lesz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos még nem láthatott semmit, kb. 5 hetes terhességtől lehet látni a petezsákot. Amúgy 10 nappal aktus után még teszttel sem mutatható ki, vagy csak ritkán, mivel nem biztos, hogyha teherbe is estél, pont aznap. Lehet, hogy csak 2 nappal utána volt peteérésed, és akkor még csak 8 napja történt a fogantatás.
2012. szept. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A teszt mindig előbb mutatja, mint hogy az orvos látja.

második gyerekemmel a 9. napon émelyegtem, 10. napon erős + volt. És ez biztos, mert akkor az az egy aktus volt csak a környéken...

2012. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!