Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan küldjek tudat alatt...

Hogyan küldjek tudat alatt jeleket egy embernek?

Figyelt kérdés
Van valaki, akinek szeretnék egy bizonyos üzenetet átadni úgy, hogy nem mondok semmit, de szeretném késztetni valamire, vagy egy bizonyos dolognak a prioritását felemelni tudat alatt. Tehát van olyan módszer, amivel képes vagyok egy mellettem 3 méterre ülő személy eszébe juttatni valami dolgot? Nehéz sajnos elmagyarázni pontosan, ha valaki akar ebben segiteni, ajánljon fel egy privátot
2013. dec. 15. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az amit eszébe akarsz juttatni? Fontos tudni, aztán eldöntöm segítek e... és nyugodtan válaszolj itt, más is ezt kérdezi majd elsőre.
2013. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak azt, hogy nyugodtan felvehetné velem a kapcsolatot újra valahol, mert én félénkebb vagyok, meg megszakadt valamikor.
2013. dec. 15. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

1:És nem vagy képes leírni hogy a meletted 3m-e ülő csaj, vagy pali tetszik ? Mitől félsz ? hogy megtudják a neved gyarokikérdéseken ? minden idióta öszze vissza kérdezget minden marhaságot névtelenül , te meg egy ilyen alapdolgot nem mersz beleírni ?

2: Hogy a rákba akarsz a másik ember tudat alattijára hatni csak a gondolataid által ? mert azt hogy mimikával beszélgetéssel, és mozdulatokkal elültetsz valamit a fejébe, azt meg lehet csinálni, meg lehet de nem egyszerű.

3: ahelyett h ilyen marhaságokat kérdezgetsz, és a tudatalattiját befolyásolod, menj oda hozzá és beszélgess vele !

2013. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kényelmes lenne, igaz? :)) Ahogy a jövőt látni, ismerni idegenek titkait, stb. Ezek az álmok sajnos sok embert csábítanak az ezotéria világába.

Menj oda hozzá, köszönj, és közben nézz mélyen a szemébe és mosolyogj. Ennél jobban nehéz lesz eszébe juttatni bármit is.

:)

2013. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Hogy a rákba"

azigen...

2013. dec. 16. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyit értettél meg az egészből ? Gratulálok ! Mind 1 nekem, kergess álmokat és söpörd a valóságot az ágy alá.
2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Email-t irni probaltal mar?
2013. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hipnotizáld meg..néz mélyen a szemébe kezdj visszaszámolni..



de ha 3méterre ül melletted miért azt akarod a tudatalattiába kódolni hogy megkereshet??

én nem hallgatnék belső hangokra nem hiszek bennük..tévét is alig nézem így is elég agymosottak az embeRek igaz??

2013. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ja most olvasom màr nem ül 3méterre mert megszakadt a kapcsolat.. te hibádból?? lelkiismeret futid van ezmiatt?

én tuti nem hallatnék a belső hangra fejembe a végén elhinném hogy skizofrén vagyok :(

meg amúgy is megmondta a jós ne telefonálgassak sok lesz a számlàm..

2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a válaszoló na sikerült hatnod a tudatalattijára?
2013. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!