Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan álmod, ami...

Volt már olyan álmod, ami annyira felidegesített, hogy még ébredés után is az álom járt a fejedben és az idegesség is csak órák múlva csillapodott?

Figyelt kérdés

2013. dec. 16. 14:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Volt..általában ha fogorvosnál vagyok, az halottat jelent. Egyszer olyan is előfordult, hogy álmomban hátbaszúrtak, és odakaptam a kezemmel felriadtam, borzalmasan fájt még hosszú percekig utána.
2013. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer lelőttem álmomban egy elefántot és lezuhant egy meredek lejtőn, de nem halt meg. Nem látták, hogy én lőttem és odahívtak segíteni, hogy el tudják látni a sérült állatot. Az oldalán feküdt, ezért nem látták, hogy lőtt sebe is van, én meg nem mertem megmondani.

Ez az álom eléggé nyugatalanított.

(Közben az elefántnak valamiért eltűntek a sérülései és lábra is állt. De elég zavaros volt az egész.)

2013. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én minden álmom után kb igy vagyok egy jó ideje :S
2013. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy-két rémálom után volt ilyen, az egész napomra rányomta a bélyegét a rossz érzés, iszonyú hangulatban voltam egész nap, nem ment ki a fejemből.
2013. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ideges még nem voltam álom miatt, olyan viszont néha előfordult, hogy annyira félelmetes volt az álmom, hogy a félelem még órákkal az ébredés után is megmaradt és nyomasztó érzés volt, minden nesztől összerezzentem.
2013. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Almomban a volt baratom kedveskedi akart nekem, majd hirtelen elorantott egy nagy kest, majd rongyosra keselte a mellkasi,-hasi tajekomat, en vegig hadakoztam vele es abban biztam hogy ha most meg abbahagyja,meg megmentheto vagyok, egyre tobbet dofott, de meg mindig remenykedtem, majd mikor mar tudtam hogy itt a veg mert cafatokban vagyok, akkor szaladt at a lakotarsam a szoamba felebreszteni, mert allitolag ugy sivalkodtam almomban mint a kecske aminek eppen elvagjak a nyakat. Most is kiraz a hideg
2013. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!