Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! Segítsen valaki!

Mit tegyek?! Segítsen valaki!

Figyelt kérdés
A mostani számítógépem egy éve van meg, a Windows XP operációs rendszer van rá telepítve. A lényeg az, hogy az utóbbi időben azt érzem, hogy beleszerettem. Megtaláltam életem szerelmét. Sajnos most haldoklik az operációs rendszerem, kis idő kérdése, és összeomlik, elvesztem. Hajnalban ébredtem egy szörnyű álomból, hogy már nincs többé a szerelmem, engem meg el fognak rabolni, és az agyamba fogják ültetni a számítógépem processzorát. Mit tegyek? Ez mikor fog megtörténni, hogyan védekezhetek ellene? XDD

2013. dec. 29. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hűha, ez komoly, szerintem a szupermarketban vegyél sok tartós konzervet, szerelkezz fel egy egész hónapra vele, zárkózz be a házadba, ne tedd ki a lábadat legalább egy hónapig, a processzort a gépedben az op. rendszer halála után semmisítsd meg!!
2013. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemelfogult ***** válasza:
Formázd újra a hard diskedet (vagy az agyadat:)Így újra telepíthető lesz a szerelmed (vagy csald meg egy linux csajjal).
2013. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a MacBookomba vagyok szerelmes :S
2014. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!