Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítsen ezt megérteni,...

Valaki segítsen ezt megérteni, mi történhetett? Szkeptikus vagyok ezo téren de ez olyan felfoghatatlan volt számomra .

Figyelt kérdés
álmodtam valakivel akit még soha nem láttam és oda jött hozzám miközben az udvaron nézelődtem.. megsimogatta az arcom megfogta a kezem és valamit mondott (sajnos nem emlékszem) csak azt tudom, hogy folytak a könnyeim rám nézett kék szeme volt, a tekintete olyan megnyugtató volt éreztem, hogy biztonságba vagyok mellette még is a szívem szorult össze mikor beszélt hozzám... Majd elment én a könnyeimmel küszködve bementem a házba majd a szobába egy levél volt az asztalon amiben a gyerekkori szerelmem(évek óta nem halottam róla) hagyott egy üzenetet csak annyira emlékszem hogy az állt benne, hogy van egy párja akit nagyon szeret és boldog vele annyira fájó érzés volt mint ha elveszítettem volna valakit végleg, akkor már zokogtam azt hajtogattam ,hogy nem hagyhat el úgy ébredtem fel, hogy sírok, és a szívem össze szorul még mindig ha rá gondolok holott évek óta nem beszéltem a férfival annó nagyon fontos volt nekem ő volt életem nagy szerelme mindenféle téren de csak kihasznált és tovább lépet...:(ennek igaz 2éve de nem tudom hova tenni az ismeretlen férfit és a volt szerelmemet...
2013. aug. 13. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

2 variáció van:


1./Valaki agykontrollozik rád, és megpróbál hatni rád a fazonnal kapcsolatban-felejtős a mutatványa, nem foglalkoznék a helyedben vele, gyenge próbálkozás.


2./ Nincs lezárva kettőtök között az érzelmi kapu-amit csak ti ketten tudtok lezárni, ezt kívűlről senki. Amíg az nyitva van, addig nem fog megoldódni a problémád.

2013. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Én az 1-re tippelek. Erőszakosnak tűnik az illető nekem aki ezt csinálja rád.
2013. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
*megpróbál hatni rád a fazonnal kapcsolatban hogy eszedbe ne jusson rá gondolnod
2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schocko ***** válasza:
23%
Nők nem szoktak szkeptikusok lenni...
2013. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hm erre nem is gondoltam ilyen lehetséges, hogy megpróbáljon rám valaki hatni agykontrollal..ennek most utána is nézek... viszont azt nem értem, hogy miért próbálna rám hatni egy idegen férfi akivel még soha nem is találkoztam én 25 éves vagyok az ismeretlen olyan 30-as évei végén járó férfi lehetett... az érzelmi részt értem... mivel tényleg úgy érzem most ezek után, hogy nem zártam még le... minden estre köszönöm a válaszokat...kissé elgondolkodtató most ez nekem...
2013. aug. 13. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
5 Szerintem az exed aktuális nője lesz az.
2013. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hm nem tudom, nem ismerem szerintem ő sem engem de azt tudom túl buta lehet ilyenekhez aztán, soha nem lehet tudni...:)kiben mi lakozik:DD most majd meg csekkolom a facebookon:DD igaz le van tiltva az exem de egye fene feloldom:))) most inkább az az ismeretlen férfi bosszant engem a legjobban, hogy nem emlékszem mit mondott még is folytak a könnyeim olyan jó érzés volt, hogy oda jött hozzám még sem tudom ki ő, lehet az egyik távoli barátnőm még annó a kollégiumból ismerem ( régóta tartjuk a kapcsolatot telefonon) szabadított rám valakit elkezdet valami spirituális, meditációs tanfolyamra járni hívott engem is bár én kinevetem, hogy nem normális ilyenekre pénzt ad ki értelmetlenül... na majd meglátjuk ő erre mit mond...
2013. aug. 13. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy Reptílián manipulálja az agyadat.
2013. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!