Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy mentalista...

Lehetséges, hogy mentalista vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok ma reggel a kanállal kavargattam a kávémat majd arra lettem figyelmes, hogy a kanál teljesen elgörbült. azt hittem, hogy a kávé hőmérsékletétől, de tévedtem mivel megpróbáltam egy másik kanállal. és megpróbáltam úgy csinálni, ahogy Uri Geller szokta megfogtam a kanál végét és arra gondoltam, hogy elgörbül a kanál és pontosan így történt. erre van logikus magyarázat? Üdv: Jigsaw mentalista

2013. dec. 2. 10:41
1 2 3
 1/28 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ne nyomd olyan erősen a kanalat a csésze széléhez....

Tudod, csak két ujjal, finoman. :D


Pedro

2013. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Te nem mentalista vagy, hanem egy troll :-)
2013. dec. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Annácska te minek nevezed magad? pedig én mindegyik kérdése próbálok normálisan válaszolni. és még én vagyok troll.
2013. dec. 2. 11:29
 4/28 A kérdező kommentje:
# 1 Nem nyomtam oda a kanalat. megértelek én is ilyen szkeptikus vagyok ezért vagyok kíváncsi szkeptikusok véleményére. racionális magyarázatot akarok erre találni.
2013. dec. 2. 11:36
 5/28 anonim ***** válasza:

ez nekem is párszor sikerült...


műanyagkanállal:)

2013. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Annácska sztem tudod, hogy kedvellek téged, de nem értem minek gondolod azt rólam, hogy még mindig troll vagyok. pedig próbálok megváltozni. szerinted, hogy tudnám bizonyítani, hogy nem vagyok troll?
2013. dec. 2. 11:44
 7/28 A kérdező kommentje:
# 5 fémkanál volt nem műanyag.
2013. dec. 2. 11:47
 8/28 Passiflora ***** válasza:

Szia!


Nem lehet, hogy Te is ilyet kaptál ajándékba? :-)


[link]

2013. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolgod, mint kitalálni kérdéseket itt? Nem kell tanulnod? Ezét nem fogod semmire sem vinni az életben.


Amúgy Uri Geller csaló, keress róla leleplező videókat. Szóval elég szar példával jöttél elő.

2013. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Te mágus vagy.
2013. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!