Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy olyan ember a...

Lehet, hogy olyan ember a lélektársam, akivel egyszer találkoztam, de amúgy tudom hogy ki plusz 8 évvel idősebb? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon különös, de jó érzés volt vele lenni, és először olyan volt, mintha első látásra belezúgtam volna. Utána valami mást is éreztem: mintha nagyon rég ismerném. Ő is nagyon furcsa volt velem. Sokszor nézett rám mikor nem is beszélgettünk. Utánaolvastam ennek, hogy ezek mit jelentenek és mindenhol az volt, hogy a lélektársak éreznek ilyeneket egymás iránt. Előre is köszönöm a válaszokat, és légyszíves hülyeségeket ne írjatok!

2014. jan. 1. 14:08
 1/2 Laylah ***** válasza:

Igen, lehet.

Az én lélektársam 15 évvel idősebb nálam.


23/L

2014. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos ,hogy van ilyen ugyan ez történt velem is percekig néztük egymást néma csendben egy előadás után . De ő 20évvel idősebb. Tudom a nevét , és mikor meghalt barátomat gyászoltam akkor megint megjelent abba a vendéglőbe ahol dolgozom , ami egybeesett a szülinapommal.
2014. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!