Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni a horoszk...

Mennyire lehet hinni a horoszkópnak? Mennyi valóság alapja van?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, köszönöm.

2014. jan. 3. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Semennyire. Nulla valosagalapja van.

Valasz ment, szivesen.

2014. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Általános jellemzők, semmi konkrétum nincs ezekben. Nézz egy másik csillagjegyét és ha az is igaz rád, akkor gondolkodj, hogy miröl is írnak.

Én ikrek vagyok, mégsem igaz rám, hogy jól meg tudom magamat játszani.

2014. jan. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jan. 3. 02:31
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Így van. Nulla a valóságalap. Az általános dolgok bárkire ráillenek, ezt beleteszik mindig minden jegybe, kicsit variálva. Megvannak a formulák. A többi az aktuális író fantáziája, aki lehet hogy pont a szomszéd pattanásos gyerek!!! Az ujságokban szintén ugyanez van. Jolinéni a boltból hobbiként havi horoszkópot ír (pénzért)... Kb így megy. Sokan elhiszik, mert ugye a jól megtervezett alapok szoktak stimmelni. De ennek semmi köze a csillagjegyekhez, a holdhoz vagy bármihez.
2014. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
A személyre szabott horoszkópok, amennyiben tudod a pontos születési órát és percet, jók lehetnek, de ezek az általánosak semmire sem jók.
2014. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Majd most jön, hogy az újságokban lévők nem érnek semmit, de vannak az "igazi" asztrológusok és azok pontosan megmondanak mindent.

Elméleti alapja nincs, így a nullával való szorzás esete áll fenn. Lehet bármilyen személyre szabott, ha nincs alapja, tetszőleges pontosítás után sincs alapja.

2014. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan ennyire 0%
2014. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
2014. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Huh,elég egyoldalú válaszok.

Nem vagyok egy profi horoszkóp olvasó,vagy mi a fene,és pár hónappal ezelőtt én is ilyet válaszoltam volna.

De egy ideje elkezdtem kicsit gondolkodni a dolgon,és valahogy megvilágosodtam:

Mi a fenéért ne?

Miért ne lehetnének ránk hatással a bolygók valamilyen tudat alatti síkon?Fogalmunk sincs miféle erők uralkodnak odakint,akkor miért becsüljük alá a ránk való hatását?

Benne élünk,a világűr része vagyunk,miért ne befolyásolhatná dolgok menetét?

Egy nagy,vizes,lebegő-forgó kőgolyón élünk,ami egy nagy tűzgolyó körül kering a sötét semmiben.

Szerintem ez érzékelteti,hogy valami hiába hangzik furcsának és idegennek,de mégis van benne valami.

2014. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. jan. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!