Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy szerelmi...

Létezik olyan, hogy szerelmi bájital?

Figyelt kérdés

Egy olyan dologra gondolok, amit ha elfogyaszt valaki, akkor a készítőjébe szerelmes lesz, vágyat érez iránta vagy valami ilyesmi. Egy nálam 22 évvel idősebb nőt akarok meghódítani, ami enélkül esélytelen lenne a korkülönbség miatt. (21/F)


Előre szólok, hogy a vicceskedő, troll válaszadóknak piros kezet fogok adni mind a 8 regisztrált fiókomról, mert tudom, hogy az ezotériában gyakoriak a komolytalankodó bunkók.



2014. jan. 4. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Egy jó válasz pedig 8 zöld kezet is jelenthet. :)
2014. jan. 4. 17:10
 2/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj és ne adj piros kezet de én még nem halottam ilyesmiről majd ha tudsz ilyet küld privibe a receptjét
2014. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is biztos, hogy az ezotériába kellett volna tenni ezt a kérdést, mert nem feltétlenül természetfeletti dolgokra gondoltam, hanem olyan anyagokra, amik felkeltik a nő érdeklődését.
2014. jan. 4. 17:31
 4/9 anonim válasza:
100%
Egy jó autó.....pénz...nem akarok piros kezet de...ez biztos vagyok benne
2014. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet, igazad van. Valaki valami biológiai magyarázatot, megoldást adjon! Amúgy csak annak adok piros kezet, aki bunkó.
2014. jan. 4. 17:35
 6/9 anonim válasza:
100%
Olyan nincs, de van egy két olyan drog amitől az alany egy ideig jobban szereti az embereket mint általában, pl. az eki.
2014. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Pár csepp csavarlazitó folyadék kell a kávéjába és megszeret mindenkit
2014. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rush. Szexshopban vegyél.
2014. jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Boldi11 ***** válasza:
94%
bármilyen tömény nagydózisú adagolása. figyelem!:közben fontos h mennyen zene is
2014. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!