Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi bájital vagy mit...

Fibbrizzo kérdése:

Szerelmi bájital vagy mit lehetne?

Figyelt kérdés
Van egy nő akit reménytelenül szeretek de ő mással van most .Mit tehetnék hogy belém essen ?Van valami fehér vagy fekete mágia rá?Segitsetek .bármit megtennék érte hogy velem lehessen ..
2011. ápr. 29. 07:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs
2011. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
Nincs...
2011. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Udvarlással próbálkoztál már?
2011. ápr. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Eruthalion ***** válasza:
Ajánlom a klasszikus módszert ( udvarlás ) az okkultizmust felejtsd el, ha nagynehezen találsz is olyan embert, aki tényleg tud ilyen módon hatni rátok, akkor is csak árthatsz vele, mivel tényleges érzelmet semilyen módszerrel nem klethetsz benne csak ha ő maga szeret beléd. Hívd fel magadra a figyelmét, emeld ki azokat a tulajdonságaidat, amelyek számára szimpatikusak, és úgy keltsd fel az érdelődését.
2011. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretnéd, akkor hagynád, hogy boldog legyen...
2011. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 izsofmate ***** válasza:
55%
Higgy Istenben, imádkozz! "Kérjetek és adatik néktek!"
2011. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ez az egész neked egy próba és az emberségednek. Ha tényleg szereted, akkor hagyd békén és örülj az örömének. Ha bármit csinálsz, azzal csak átkot vonsz a saját fejedre és meg is kell majd fizetned érte az utolsó cseppig.
2011. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

na ez a kérdés engem is foglalkoztat! Csak én nő vagyok és nagyon kéne egy bizonyos pasi...

bár egyik barátnőm megcsinálta hogy a tamponjából egy kis vért rakott a kiszemeltje kávéjába,szerencsétlen meg megitta! :DDD Amúgy fúj,eléggé le is csesztem a csajt h tehetett ilyet...gusztustalan...azzal védekezett hogy állitolag ez használni szokott. Hát,nem jött be szegénynek a dolog,nem szeretett bele a pasi.

2011. máj. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha van szerelme, örülj a boldogságának!

Ha tényleg szereted őt, és jót akarsz neki...

2011. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hittel, reménnyel, Szívvel, áldozattal. Isten segít neked


Vagy ott a szerelmi bájital.

Ha kell a receptje szólj. Illetve vagyok én is aki segíthet :)


De Isten az aki igazán segíthet az Ő segítségét kérd!!!

2011. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!