Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik a földön kívűl másik...

Létezik a földön kívűl másik világ, aho az elhunyt szeretteinkel találkozhatunk?

Figyelt kérdés

A nyaram nagyon eseménydús volt..A papám meghalt, illetve a kutyusom, és műtöttek is...Nos a papám temetése után pár nappal a papával álmodtam, hogy megsimitja az arcom, úgy ébredtem fel, hogy levert a vìz, és nyakig be vagyok takarózva...

A kutyusom halála után pedig pár hónappal besétált a kertbe egy fekete cica, aki nem akart kimenni , pedig sokszor kitettem a kapun kívülre, de visszajött...Aztán befogadtam, azóta mindig a kutya helyén fekszik, es ami legfuribb, hogy egyszer a ciconak azt mondtam , hogy Néró ( pedig nem igy hivták, a kutyimat hívták így)...és felfigyelt a névre


Szerintetek ez a 2 sztori mit jelenthet? Létezik olyan hely ahol làthatom még a kutyimat vagy a papit? És ez a 2 sztori??

Kőszi a válaszokat..



2014. jan. 7. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2014. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
rossz válasz. legyetek szívesek ne itt trollkodjatok
2014. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Aha. A Halálcsillag. Lásd Anakin Skywalker
2014. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szegény kérdezőnek meghalt a papája meg a kutyusa, és még a reményt is elveszitek tőle.
2014. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Részvétem!:/ Szerintem a kutya reinkarnálódhatott.
2014. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%

Trollokra ne is figyelj, hülye mindegyik... Ha lenne ilyen hely, az ellent mondana a második történetednek. És innentől csupán az a kérdés, te miben hiszel, és miben szeretnél hinni. A hit ebben az esetben sokszor a tapasztalatokon is múlik, de ez csak megerősít.

...

Ha pedig személyesebb választ szeretnél... szerintem van egy túlvilág, de csak az jön onnan vissza, akire még szükség van, és addig ameddig szükség van rá... remélem segítettem.:)

2014. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem halálunk után találkozhatunk az ismerőseinkkel.
2014. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat:) A trollokat hagyom, csak unatkoznak...Egyebkent 13 eves vagyok..
2014. jan. 7. 22:27
 9/13 A kérdező kommentje:
A kutyusom 1,5 evet elhetett mert megmergeztek..A papi halala utan az udvaron fekudtem a haldoklo kutyam mellett kezemen a gipszemmel..mert a kezemen mutottek..12 evesen
2014. jan. 7. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok hasonló sztoriról hallani, nagyon sokan vannak hozzád hasonló tapasztalatokkal.


Azt nem értem, hogyan mondhatja valaki azt, hogy nincsen más világ az általunk ismert univerzumon kívül. Ezt honnan veszik? Kizárólag az érzékszerveinkre, és az eddig kifejlesztett mérőeszközeinkre támaszkodhatunk e tekintetben. Ez vajon elég arra, hogy ilyen kijelentéseket tegyünk?

Továbbá rengetegen tapasztalják ennek ellenkezőjét, és ezek sokszor "zavarba ejtő" összecsengésekkel és igazolt információkkal szolgálnak. A minimum szerintem az, hogy nem tudhatjuk per pillanat, ami elfogadható hivatalos álláspontnak. A többi már túl szubjektív ahhoz, hogy általános állítássá lehessen tenni, a lényege az, hogy mindenki mást és másként tapasztal a világból, ami körülveszi.

2014. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!