Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? Véletlenek...

Miért van ez? Véletlenek nincsenek, szokták mondani?

Figyelt kérdés

Régen volt már ilyen kérdés itt de nem találom..:(

Sokszor van kimondok dolgokat vagy gondolok és a tévébe életbe megjelenik stb .

pl. ma leírtam milyen jó lenne ha barátnőm is eljönne a suliba és osztálytársak lennénk..-erre a mesébe is pont a kis srác megkérdezte a lányt hogy osztálytársak leszünk? vagy gondolok vkire kimondom és csönget.. vagy játszunk moncsicsivel belépek a közösségi oldalra és moncsicsis kép meg ki emlékszik erre gyerekkorából?jól működik a hatodik érzékem? :P


2014. jan. 8. 17:14
 1/3 anonim válasza:
Igen, jól megérzel dolgokat. Velem is gyakran szokott lenni ilyen, szokták is mondani h. jó lenne fejleszteni ezt a képességem. Örülj neki, nem mindenkivel fordul elő ;)
2014. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát sok jó dolog nem származott a megérzéseimből ..
2014. jan. 8. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább véletlen logika. Velem is volt már, hogy lerajzoltam egy pár dolgot (mtv székház ostroma) és később valóra vállt. Én úgy fogom fel, hogy az adott állapotokon elmélkedek, hogy milenne,ha? :D És bejött párszor, de szerintem véletlen
2014. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!