Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hogyan tud kilépni a...

Ki hogyan tud kilépni a testébőlM milyen módszerrel?

Figyelt kérdés
Én gyakorolom a testből való kilépést de nem jutottam el sokáig...általában úgy szoktam hogy előszőr relaxálok aztán mikor teljesen ellazultam a lábam végétől egészen a fejem búbjáig érzek fokozatosan bizsergést aztán elkezd zúgni a fülem és azután érzem hogy a testem mintha nem az enyém lenne,olyan ideggennek érzem de viszont ferlkelni nem tudtam..én csinálom rosszúl? most nem arra lennék kiváncsi hogy a külömböző oldalakon hogyan irják le hogy hogyan kell hanem saját tapasztalalatokra vagyok kiváncsi...mit kell tennem hogy "felkeljek"?vagy hogyan nyissam ki a szeme? hülye kérdésekre nem vagyok kiváncsi meg olyanokra se akik ide jönnek trollkodni....a válaszotokat előre is köszi :)

2014. jan. 15. 19:57
1 2
 1/13 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a célod azzal, hogy megéld ezt a tapasztalatot?
2014. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek,célom evvel nincsen csak szeretném megélni milyen lehet testen kivűl
2014. jan. 15. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

"Hülye kérdésekre nem vagyok kiváncsi."


Hidd el mi sem és mégis kiírtad.


Üdv,

egy troll

2014. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

En oldalra fordulva szinte kigordulok a fizikai testembol, csaknem belesullyedve a szonyegbe. Tehat a padlon kezdem, aztan emelkedem lebegve.

Az ellazulast igen jol csinalod, csak egy kis lokes, inditas kell, es mar kint is vagy. A szemed magatol kinyilik, eloszor csak kepzeld el, hogy ki van nyilva, de ne erolkodj.

2014. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

20.16

Köszönöm szépen de nem vagyok kiváncsi a kötekedésedre..jó kategóriába tettem fel a kérdésemet igy ha te nem hiszel esetleg ilyenekben kérlek kímélj a "kedves" válaszaidtól mert nem vagyok rájuk kiváncsi...

2014. jan. 15. 23:19
 6/13 A kérdező kommentje:

21.12

És pontosan milyen lökés? mármint képzeletben "lökjem" el magam? és hogy kell megfordulni? el kell képzelnem hogy megfordulok?

2014. jan. 15. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
öngyilkosság !
2014. jan. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
látom jól érzitek magatokat hogy idejöttök és külömböző hülyeséget irtok....nem tudom mire jó ez nektek..vagy erre élveztek? o.O na m1 nem idegesitem magam az ilyen embereken legközelebb egy ilyen választ figyelmen kivűl hagyom.!
2014. jan. 16. 09:50
 9/13 anonim válasza:
0%
1-2 vodka s máris úgy fogod érezni, hogy kiléptél a testedből és nem tudod irányitani ;)
2014. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy masik technika a testbol valo kilepeshez ami a konnebbek koze tartozik :

Amikor hanyatt fekszem teljesen ellazulva, a plafonbol egy kepzeletbeli kotel nyulik le a testemig. Ezt en megfogom asztraltestem kezeivel es elkezdek a kotelre maszni. Eloszor vallaim, folsotestem huzom ki a fizikai testbol, majd a csipom es utana a labaim. Vagyis ugyanolyan mozdulatokat teszek, mint a valodi kotelmaszaskor, de most ezt kepzeletben tortenik csupan.

Nekem lb. 1het gyakorlas utan sikerult.

2014. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!