Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Illuminati miért nem...

Az Illuminati miért nem végzett még vele?

Figyelt kérdés

ÜDV! Évek óta nézek az illuminátus rendekről videókat,előadásokat, könyveket olvasok róla..és valami nem tiszta.

Ha az Illuminatinak akkora ereje van, hogy az egész világon bármit képes elérni, akkor miért nem tüntették el még DAVID ICKE-T (az illuminátus rend ellen keményen tiltakozó személyt)

Várom azok válaszát akik tisztában vannak ezekkel a fogalmakkal és tényleg normális magyarázatuk van!

Előre is köszi.



2014. jan. 18. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Talán mer ez a legjobb álca. Gyanús lenne, ha David egyszer csak"eltűnne".
2014. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

igen ez megfordult a fejembe nekem is ..de ha az egész médiát meg a világhálót ők irányítják akkor miért engedélyezik HOGY PL ÉN MEGNÉZHESSEM AZ Ő VIDEÓIT..vagy hogy találjak az illuminátusról cikkeket a neten stb.

Amúgy köszönöm!!

2014. jan. 18. 22:44
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Arra gondoltál, hogy ez az egész csak egy összeesküvés elmélet és talán mégsem olyan nagyhatalmúak, csak sokan beképzelik és mindenben őket látják?
2014. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A mai élethelyzet túl szép, hogy igaz legyen!
2014. jan. 18. 22:52
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
2014. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Az illuminátusoknak köze nincs ahhoz, amit itt az ezoban össze hablatyoltok.
2014. jan. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%
Én foglalkoztam az illuminatival pár éve nekem úgy mutatták be mint valami sötét gomosz emberek lények akik hátulról irányítják az életünket. De rájöttem hogy senki sem irányítja nálunk az életünket egyébként szerintem meg pont leszarják hogy mit csinál David Icke és senki sem csak rossz vagy csak jó
2014. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálunk jobban
2014. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok, rájöttél egy alap problémára amire csak álindokokat lehet csinálni. Emellett, el lehetne Dávid Icát tűnteni egyszerűen. Például nevetségessé teszik, vagy valamilyen betegséggel (pl. rák, ha már olyan "mindenhatóak") megfertőzik, ami természetesnek tűnik (persze a sok idióta - akármikor hal meg Icke - azt fogja hinni, hogy megölték[még ha 120 éves lesz mire kinyiffan]). Ha tényleg annyira befolyásosak lennének, gyerekjáték lenne Ickét eltávolítani az útból.
2014. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

1. Még a felszínt sem kapargatja, csak vaktában találgat, ezért legfeljebb legyintenek rá, vagy röhögnek rajta.Olcsó szórakozás frusztrált proliknak. Nem sok vizet zavar.


2. Az illuminátusok bábja (vagy maga is az), aki az ő előre megírt hazugságaikat adja be, úgyszintén frusztrált proliknak.


3. Nem is léteznek illuminátusok. Icke csak a frusztrált prolik egyszerű szája íze szerinti mesét költi évek óta, otthon meg számolja a könyveiért és előadásaiért kicsengetett zsét.


Az a verzió valóban elég hihetetlen, hogy a világ médiáját és igazságszolgáltatását is befolyásoló háttérhatalom (ha létezik, és tényleg olyan nagy hatalmú) képtelen eltüntetni/ellehetetleníteni egy embert. Ennek ezer módja van, nem csak az erőszak.


Ha bármi kényeset mondana, porondra se került volna, nem hogy 20 éve publikáljon és előadásokat tartson. Ez csak olcsó cirkusz. Már csak az a kérdés, ki a bohóc? Icke, vagy a publikum?

2014. jan. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!