Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a zöld fény?

Mi lehetett ez a zöld fény?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem egy nagyon rossz álom után, hogy túlságosan világos van, mintha fel lenne kapcsolva az ágyam melletti lámpa. Még csukva volt akkor a szemem egyébként, csak ugye az erősebb fényt szemhéjon át is érzékeljük valamennyire. Ahogy kinyitottam a szemem, azt vettem észre, hogy ez a fény zöldes-halványzöldes színű, és semmi köze a lámpához. Utána kissé balra-felfelé néztem, és láttam, hogy abban az irányban sokkal intenzívebb, "tömörebb", mintha valami formája is lenne. "Kómás" voltam még, így hát fél percre becsuktam utána a szemem, és amikor újra kinyitottam, már nem volt ott. Biztos, hogy nem álmodtam.
2014. jan. 23. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Földönkívüli. Éppen tanulmányozott,mikor felkeltél.

Erre úgy megijedt,hogy köddé vállt.

2014. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

De, biztos, hogy álmodtál.

Ha nem álmodtál volna akkor veszett egérként ugráltál volna az ágyad körül és nem csukod vissza a szemed.

2014. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első

Komolyan gondolod?

Mert hiszek az ilyen dolgokban, de én, személy szerint, inkább valami negatív asztrális lényre gondolok, vagy valami hasonlóra...


14:03

Tudom, mikor álmodom, és mikor nem. Minden reggel kómás vagyok ébredéskor, és emiatt tompa az idegi érzékelésem. Az egész néhány másodpercig tartott, és közben gyakran a rossz álmomra gondoltam, amelyben egyáltalán nem volt zöldes fény.

2014. jan. 23. 14:55
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet én is tapasztaltam, csak tisztábban láttam néhány másodpercig a fényforrását.

2014. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szentjánosbogár azt hiszi nyár van...
2014. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem egy kis fénypont volt, hanem szinte körbevett a zöld fény, melynek a "magja" "bal-felső irányban" volt.
2014. jan. 23. 16:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Alvási paralízis?
2014. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Minden reggel kómás vagyok ébredéskor, és emiatt tompa az idegi érzékelésem."


Na, hát pont ezért láttál most zöld fényt. Én néha narancsos színű sípolást szoktam hallani ilyen állapotban.

2014. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez lehetett az őrangyalod vagy valamelyik szellemi vezetőd is, és az zöld auráját láttad.:)


pl:

[link]

2014. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

17:11

Nem tudom... Néha előfordul olyan, hogy arra ébredek, nem kapok levegőt, dobog nagyon a szívem, és szorít a mellkasomnál. Voltam korábban szívvizsgálaton ez ügyben, de nem találtak ritmuszavart, vagy egyéb problémát. Más, alvásparalízisre utaló tünetről nem tudok. Olyan sincs, hogy ne tudjak megmozdulni.


17:32

Ez megnyugtató... :)


(Egyébként tényleg nem éreztem félelmet, bár valószínűleg ugye azért, mert alvás-ébrenlét közötti állapotban lehettem.)


17:47

Valóban? :) Én sem tartom kizártnak. Érdekes ez a kép. :)

2014. jan. 23. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!