Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon félek!

Mit tegyek? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A fürdôszobában mostam a kezem, a villainy fel volt kapcsolva. Elzártam a csapot és eldurrant 3 körte (össz. 5 van). Néhány helyen megvágott, bele is léptem egy szilánkba, de semmi komolyabb nem történt velem. Apa kicserélte a körtéket, egy energiatakarékos, vastagabb falú darabokra, de nem merek bemenni a fürdôbe, ha égnek a villanyok. Fürdeni is sötétben fürdök (nyitva van az ajtó, van függöny, szóval be jön a fény és nem látnak). És egyenlôre nekem ez így megfelel, de a szüleim szerint ez nem normális. Szerintem se, de nagyon félek, hogy komolyabb bajom esik.... Mit tegyek?

2014. jan. 28. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel. Villanykörtébe még senki sem halt bele. Nem normális, hogy sötétben fürdesz.
2014. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol helyezkednek el az izzók? Csak azért kérdezem, mert ha a mosdó feletti tükrön, akkor könnyen előfordulhatott, hogy kézmosás után ahogy ráztad le a kezedről a vizet ráfröccsent a felhevült izzókra és azok elrobbantak. Ha ez lehetséges, akkor óvatosabban moss kezet és nem lesz baj.
2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igenis bele lehet halni ilyenbe, vagy esetleg vakság, stb. Csak hogy informáltabb légy....

2. v.: ezek soros izzók, ha jól tudom, és úgy van, hogy az ajtón ha bemegyünk, akkor szemben a csap, jobbra a tudoló, amellett a bojler, és a tusoló fölött rézsútosan balra-elôre van az elsô körte, és egy ívben kanyarodik a csap fele, aztán vissza kanyarodik, úgyhogy nem felette van

Nagyjából egy vázlat: (a tusolónak az alakja és a nagysága miatt van úgy, a k.=körte, és az egy ív akar lenni, de csak így sikerült - egy kicsit nyomottabb az ív)


csap k. bojler

k. k.

k. k. tus.

ajtó tusoló

2014. jan. 28. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Most konkrétan mitől is félsz? A gyilkos villanykörtétől?:D
2014. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Áh, nem úgy adja ki, ahogy kéne -.-"
2014. jan. 28. 21:33
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem a villanykörtétôl, hanem attól, hogy esetleg megismétlôdik, és nagyobb baj lesz.... És kérnélek titeket, hogy ne viccelôdjetek ezen, mert ez nagyon komoly, ha nektek nem is!
2014. jan. 28. 21:35
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Én ha félek valamitől átgondolom,hogy mi a legrosszabb,ami történhet és hogy milyen elenyészően alacsony rá az esély.
2014. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne menj többé szabad ég alá se, nehogy véletlenül telibe találjon egy meteorit.
2014. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Nagyobb esély van rá, hogy a sötétben megcsúszol és beb*szod a fejed... nőj fel és kapcsolj villanyt. Az írásodból látszik, hogy elmúltál 12 éves, nincs mentség.
2014. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy valamilyen zárlat okozza apukád jobban tenné, ha besszélne egy villanyszerelővel nehogy valami baj legyen belőle

Üdv, E.ON

2014. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!