Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi van ajkor, ha én még egy...

Mi van ajkor, ha én még egy kicsit félek egyedül? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval 12 vok, és lány, főleg este félek egyedül, pl 6-kor is, ha már sötét van. De nem nagyon, csak mindig étek valamit. Napközbe nagyon ritkán, de akkor is megesik... mit tegyek ez ellen?

2013. nov. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mit tenni. Esetleg csak annyit hogy elfoglalod magad valamivel, hogy ne agyalj ilyeneken.

Majd kinövöd, én is féltem ilyen idős koromban...

2013. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vivike02 válasza:

Én régebben ha féltem akkor elővettem a telefonom és zenét hallgattam hogy ne törődjek azzal hogy félek.

Mondjuk én zenét szinte folyamatosan hallgatok :)

2013. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszööm a válaszokat, 2. Válaszoló: nem hiszem h segítm mert nálunk mindig mrgy zene nagy hangfalakból
2013. nov. 17. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok, gyerekem és férjem van, de még mindig félek egyedül. nem tudlak biztatni, nem mindenki növi ki.. .
2013. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mitol felsz?

Ha szellemtol nem tudok segiteni mert en is es 11eves vok

Ha a betoroktol akkor zarjatok be a kaput ha kertes hazban laktok de ha emeletesben akkor ne zarjatok be mert ha nagy baj van nem tudsz kifutni.

2014. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!